Nietypowa kuchnia bez dolnej zabudowy

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

PaniKinga89
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2015, 13:31
Lokalizacja: Warszawa
Nietypowa kuchnia bez dolnej zabudowy

autor: PaniKinga89 » 10 sty 2015, 13:57

Witam!Zarejestrowałam się na tym forum,ponieważ chce sprawdzić czy mój pomysł ma racje bytu.Mój partner ma chory kręgosłup i schylanie się sprawia mu duży problem a jest pasjonatem gotowania.Na wiosnę powstanie nasz dom i szukam takiej kuchni która będzie miała półki tylko górne.Czy waszym zdaniem jest możliwe zrobienie ladnej funkcjonalnej kuchni w taki sposob?
kfkewfkewfkewfkekferkfkefekfekfker

PaniKinga89
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2015, 13:31
Lokalizacja: Warszawa
Re: Nietypowa kuchnia bez dolnej zabudowy

autor: PaniKinga89 » 10 sty 2015, 13:59

kfkewfkewfkewfkekferkfkefekfekfker

krist
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2015, 17:40
Re: Nietypowa kuchnia bez dolnej zabudowy

autor: krist » 10 sty 2015, 18:18

A po co taki pomysł? To jest urywanie sobie użytecznej przestrtzeni użytkowej. Chyab ze masz bardzo duzą kuchnię i stać cię na takie szastanie metrażem.

PaniKinga89
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2015, 13:31
Lokalizacja: Warszawa
Re: Nietypowa kuchnia bez dolnej zabudowy

autor: PaniKinga89 » 10 sty 2015, 19:38

kuchnia ma 15 metrów,zależy mi na tym żeby była wyjątkowa i dopasowana do mojego partnera :)
kfkewfkewfkewfkekferkfkefekfekfker

Klaudyna78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 30 wrz 2014, 13:32
Re: Nietypowa kuchnia bez dolnej zabudowy

autor: Klaudyna78 » 11 sty 2015, 18:12

Chyba nie bardzo rozumiem pomysł, skoro szafki mają być tylko na górze a twój partner jest pasjonatem gotowania to gdzie ma gotować? Coś na dole też musi być, po pierwsze to miejsce na naczynia i tp które w każdej kuchni potrzebne, a do tego skoro nie chcesz szafek to chyba jakieś baty będą. Jak dla mnie sam blat na dole a szafki u góry to trochę kiepskie rozwiązanie.

-_- greg
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1677
Rejestracja: 23 paź 2014, 9:27
Lokalizacja: internet
Re: Nietypowa kuchnia bez dolnej zabudowy

autor: -_- greg » 12 sty 2015, 0:36

Czemu nie, kuchnia powinna być dopasowana do użytkowników.
Pod blatem przydała by się wysuwana szuflada. Pierwsza szuflada pod samym blatem nie wymaga schylania o ile wysuwa się do końca. Przy okazji polecam prowadnice Blum.
http://www.blum.com/pl/pl/01/
Szuflada potrzebuje obudowy czyli najczęściej szafki.
Dolne poziomy szafki można zagospodarować kolejnymi szufladami, w których może się mieścić cokolwiek, niekoniecznie kuchennego.
Zamiast szafek/szafki można pod blatem umieścić coś takiego na kółkach
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categ ... hen/10471/

czakasia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2015, 14:25
Lokalizacja: Katowice
Re: Nietypowa kuchnia bez dolnej zabudowy

autor: czakasia » 19 gru 2015, 14:31

Mam ten sam problem, kręgosłup niestety nie wyrabia na ciągłym schylaniu się, najgorsza jest obsługa zmywarki, czy może już Pani udało się wymyślić jakiś projekt mebelków kuchennych?

Znalazłam jedynie coś takiego

Obrazek


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów