Udrażnianie Kanalizacji

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

kajakbrzechwa2014
Udrażnianie Kanalizacji

autor: kajakbrzechwa2014 » 09 mar 2014, 9:59

Udrażniamy kanalizację w domkach, oraz blokach. spam udrażnianie kanalizacji . Kiedy zapcha się kanalizacja często sięga się po granulki do udrażniania kanalizacji, które mogą narobić wiele szkód. O tych sytuacjach można poczytać na naszej stronie, ale także na innych stronach i forach w internecie. Zapraszam na naszą stronę, a także do skożystania z oferty udrażniania kanalizacji fachowym sprzętem.

KTH
Re: Udrażnianie Kanalizacji 510 733 300

autor: KTH » 09 mar 2014, 11:27

fachowo się wyłącznie starasz ogłaszać na forach

kajakbrzechwa2014
Re: Udrażnianie Kanalizacji 510 733 300

autor: kajakbrzechwa2014 » 10 mar 2014, 14:16

Korzystałem wcześniej z usług profesjonalnych firm zajmującymi się pozycjonowaniem stron i zero efektu, tylko spadki z miesiąca na miesiąc. Po roku nauczyłem się programować w phpie i zacząłem sam się pozycjonować. Mówisz, że to nie fachowo wygląda, ale powiem Ci, że jest cholernie skuteczne. Między nami jest taka różnica, że za Ciebie zusy płaci firma, ja sam muszę miesięcznie ponad tysiaka wywalić w błoto plus księgowa. Niestety nowy klient sam do mnie nie przyjdzie, a stałych i z polecenia nie ma, aż tylu aby podołać. Jeśli się złościcie to po prostu przepraszam. A jeśli chodzi o moją wiedzę, to powiem, że mam publikacje w gazecie właśnie na temat udrażniania kanalizacji, oraz na inne tematy których jestem pomysłodawcą.

KTH
Re: Udrażnianie Kanalizacji 510 733 300

autor: KTH » 10 mar 2014, 15:14

szanuję prawość i rzetelność dlatego ode mnie masz plusa bo piszesz prawdę
ale nie tędy droga na forach, uwierz mi ... szanują tych którzy mają coś do powiedzenia, fakt że kanalizy kretem to można zapchać a nie udrożnić ale większość o tym nie wie!

castorama lub marcpol i kret - zapchało się więc zamiast łyżki to pół opakowania i telefon
PANIE ZAPCHAŁO SIĘ !!! więc masz robotę choć wolałbym na Twoim miejscu zainwestować i pozyskać zlecenia na uszczelnienia szamb ... prawie robi różnicę ale zleceń więcej ;-)

mi się Wawy nie opłaca obsługiwać więc możemy się dogadać

KTH
Re: Udrażnianie Kanalizacji 510 733 300

autor: KTH » 10 mar 2014, 15:16

a co do zusu i skarbówki - jak jesteś na pełnym vacie płacę więcej niż na ryczałcie ;-)

kajakbrzechwa2014
Re: Udrażnianie Kanalizacji 510 733 300

autor: kajakbrzechwa2014 » 10 mar 2014, 22:47

Masz rację tym razem wspomniałem tylko o udrażnianiu kanalizacji granulkami i katastrofie jaką mogą one przynieść. Następnym razem wysmaruję całą litanię, to będzie miało lepszy efekt pozycjonerski, ze względu na większą ilość słów. Dzięki! :D
A tak na serio czy są ludzie, którzy chcieli by uszczelnić szambo? Bo ja znam tylko takich, co chętnie ponawiercali by je, aby wsiąkało w grunt. Nie wiem jak we Wrocławiu, ale u nas to czasem masakra.
Jeśli można zarobić, to czemu nie. Zadzwonię jutro w wolnej chwili.

Przemysław Kalicki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 437
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:13
Re: Udrażnianie Kanalizacji

autor: Przemysław Kalicki » 22 mar 2014, 21:50

nie chcemy takich na forum

baranowskima
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 03 lis 2015, 20:25
Re: Udrażnianie Kanalizacji

autor: baranowskima » 04 lis 2015, 16:56

Do zapchanego szamba został wezwany fachowiec. W tej sytuacji wziął na robotę młodego Jasia.
Majster wskoczył do włazu zanurkował i wypłynął na powierzcnie.
- Jasiu podaj mi trzynastkę
poczym wskoczył powtórnie i znów wypływa.
- Jasiu dziewiętnastka
Zanurkował i nagle coś zazsało coś zapiszczało i całe ścieki uszły do rury.
Majster wyszedł na powierzchnię otrzepał się z resztek cuchnącego mułu i mówi do Jasia:
UCZ SIĘ JASIU UCZY BO CAŁE ŻYCIE BĘDZIESZ PODAWAŁ KLUCZE.

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: Udrażnianie Kanalizacji

autor: GlazuraStrzelin » 20 cze 2016, 12:09

Ja szczerze mówiąc również do tej pory bazowałem na chemii gospodarczej z tego zakresu,udrażniania rur i kanalizacji- przyznam,że takie rozwiązanie dobrze się sprawdzało i polecam,bo niewielkim kosztem można faktycznie zadbać o swoje rury.
Zapraszamy do naszego sklepu


Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów