Łazienka ? centrum domu

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Łazienka ? centrum domu

autor: Redakcja » 28 wrz 2014, 14:58

Ekstrawagancki i niebanalny wystrój potrafi zmienić przestrzeń prywatną w miejsce reprezentatywne. Łazienka ? centrum domu >>
Redakcja

ceramika design
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:29
Łazienka ? centrum domu

autor: ceramika design » 28 wrz 2014, 14:58

W takim centrum najważniejsza jest wanna :) Duża i wygodna.

comedy
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 paź 2015, 14:20

autor: comedy » 18 paź 2015, 15:14

wanna wanną ale jak masz łazienkę połączona w wc i widok z wanny na toaletę to warto zainwestować w tzw. klozet, ja wybrałam zabudowę spłuczki ze stelażem podtynkowym KKPOL, do tego wybrałam na kkpol.com elegancki przycisk spłuczki i teraz mogę leżeć w wannie i się relaksować

Stef7
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:52
Re: Łazienka ? centrum domu

autor: Stef7 » 19 paź 2015, 8:07

Producenci stwarzają nowe możliwości w aranżacji łazienek, szczególnie w przypadku wanien. Moją uwagę zwróciło dwóch producentów: BETTE oraz TOSCOQUATTRO. Ogromny wybór rodzajów, kształtów, a nawet kolorów połączony z wysoką jakością. Dodatkowo umacniana stal emaliowana jest bardzo praktyczna, bo chroni wannę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem środków chemicznych. Jeśli chodzi o wygląd to moim numerem jeden zdecydowanie jest model BETTE HOME OVAL - http://www.bette.de/produkte/baden/oval-badewanne/

sebsson
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 15 wrz 2015, 10:19
Re: Łazienka ? centrum domu

autor: sebsson » 19 paź 2015, 10:30

Moim zdaniem kamień odgrywa bardzo ważną rolę w dekoracji łazienki. Możecie sobie zerknąć na http://dario-stone.pl/lazienki-4/ jak można wykorzystać kamień do dekoracji takich pomieszczeń.

AkacjowaPanna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 23 maja 2015, 2:04
Lokalizacja: Warszawa
Re: Łazienka ? centrum domu

autor: AkacjowaPanna » 20 paź 2015, 17:18

Możliwości jest wiele :) Ile ludzi, tyle gustów i tyle propozycji. Ja zawsze uważam, że łazienka powinna być urządzona przede wszystkim tak, żeby wpływać relaksacyjna ;)

Awatar użytkownika
joonasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2015, 8:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Łazienka ? centrum domu

autor: joonasz » 21 paź 2015, 12:05

Dla mnie łazienka nigdy nie była i nie będzie najważniejszym miejscem w domu. To już bardziej kuchnia. Oczywiście zgodzę się, że może ona wyglądać reprezentatywne, ale nie zapominajmy, że najważniejsza jest jednak funkcjonalność. Po co wstawiać podłogę z marmuru jeżeli łatwo jest się na takiej zabić?

mpod
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 03 lis 2015, 10:13
Re: Łazienka ? centrum domu

autor: mpod » 03 lis 2015, 10:30

Nie przesadzałabym ze stwierdzeniem, że łazienka to centrum domu :D dla mnie centrum to raczej salon lub kuchnia

michaal85
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:06
Re: Łazienka ? centrum domu

autor: michaal85 » 04 lis 2015, 18:33

Dla mnie podobnie..


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 14 gości

Gotowe projekty domów