Instalacja podtynkowa w łazience

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Instalacja podtynkowa w łazience

autor: Redakcja » 11 lut 2014, 9:40

Instalacja podtynkowa jest sposobem na ukrycie w łazience wszelkich elementów hydraulicznych. Instalacja podtynkowa w łazience >>
Redakcja

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Instalacja podtynkowa w łazience

autor: ostrow » 11 lut 2014, 9:40

ja zdecydowałem sie na cały zestaw podtynkowy razem z ceramiką marki Roca za inspiracją łazienki mojego dobrego kolegi, takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i ma walory estetyczne, zwłaszcza że roca ma bardzo nowoczesny design

gumis82
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2015, 13:37

autor: gumis82 » 18 paź 2015, 14:15

to fakt zabudowane łazienki wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie, my natomiast zastosowaliśmy zestaw KKPOL, stelaże podtynkowe są jednymi z lepszych na rynku a nie chciałam kupować tandety, na ich stronie kkpol.com można dobrać sobie jeszcze inne akcesoria do łazienki

nietdzwiedz
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2015, 8:59
Lokalizacja: Warszawa
Re: Instalacja podtynkowa w łazience

autor: nietdzwiedz » 03 lis 2015, 15:00

ja zdecydowałem sie na Grohe cube, lekko zmodyfikowany, żeby było taniej. Deszczownica i jej uchwyt był z Omniresu;)

Polecam wygląda to super.

karola88
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 24 wrz 2014, 10:21
Kontaktowanie:
Re: Instalacja podtynkowa w łazience

autor: karola88 » 05 lis 2015, 9:59

Zestaw podtynkowy musi być solidny bo nie ma do niego aż tak łatwego dostępu jak do zestawu zewnętrznego. Tak, wiem że nie jest aż tak źle ale i tak nie jest zbyt wygodny w późniejszej naprawie, dlatego najlepiej jest wziąć coś, co się po prostu nie popsuje zbyt szybko (albo wcale!). Ja ostatnio trafiłam na fajną promocję w jednym ze sklepów wysyłkowych, zobaczcie: [Viverto], dobry, sprawdzony producent, myślę że warto.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów