Jaki materac do sypialni ?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Selsey » 17 cze 2015, 8:35

Jeżeli chodzi o dobrej jakości materac do sypialni to polecam zwrócić uwagę także na materace termoelastyczne Oxam,dostępne u nas w atrakcyjnej cenie. Są bardzo solidne,wygodne i posłużą przez lata.
Selsey.pl

Ula 009
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2015, 9:40
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Ula 009 » 21 sie 2015, 13:47

Zobaczcie ofertę materaców sklepu internetowego meble-bogart.pl, mają naprawdę spory wybór i znają się na temacie. Korzystała z usług sklepu wiele razy i zapewniam że sklep rzetelnie realizuje zamówienia. Polecam.

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Selsey » 16 wrz 2015, 13:26

A sprawdzaliście proponowane przez nas materace Oxam? Bo moim zdaniem naprawde warto,zbierają szereg pozytywnych opinii na wielu forach,tutaj płacimy nie za firmę ale za ich wysoką jakość.
Selsey.pl

olivka85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 06 lut 2014, 9:57
Lokalizacja: Poznań
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: olivka85 » 16 paź 2015, 10:08

Wybór odpowiedniego materaca to kwestia indywidualna. Nie mozna założyć, że dla każdego twardy materac będzie najlepszy - panuje takie błędne przekonanie. Jeśli nie bardzo się orientujesz co wybrać, poczytaj najpierw w necie o materacach, żeby mieć pojęcie a potem wybierz się do stacjonarnego salonu. Jak jesteś z Warszawy to na Ursynowie jest salon Materace i Meble. Świetna obsługa - poradzili, aby położyć się na łóżku 5 min i sprawdzali wygięcie ciała, czy jest odpowiednie. Bardzo profesjonalny personel. Ostatecznie zdecydowałam się z mężem na materac z pianki termoelastycznej http://www.materaceimeble.pl/pl/66/4/3/THERMO_SILVER A, że mieli go akurat w promocji to nam poprawiło humor. Nie ma co samemu bawić się w specjalistę - w końcu to ma być inwestycja na lata!

bellia77
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2015, 17:31
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: bellia77 » 16 paź 2015, 13:23

materac do sypialni kupiwaliśmy w Jysk przynajmniej wypróbować można było. nie ma co oszczędzać na materacu, ma być solidny i juz

olivka85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 06 lut 2014, 9:57
Lokalizacja: Poznań
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: olivka85 » 22 paź 2015, 14:46

Teraz z doświadczenia mogę powiedzieć, że zdecydowanie pianka termoelastyczna. Wcześniej mieliśmy materac sprężynowy i źle to wspominam...Pianka nie odkształca się i fajnie dopasowuje sie do ułożenia ciała. Cenowo nie jest najtaniej, ale to inwestycja na lata. U mnie sprawdził się ten http://www.materaceimeble.pl/pl/66/12/11/THERMO_SILVER - teraz jest w promocji, ja płacłam 100 zł więcej 3 miesiące temu, więc teraz warto się zastanowic

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: tyga33 » 23 paź 2015, 13:23

Zdrowy sen zapewni na pewno dobry materac , ja kupiłem materac TEMPUR MED Liczne badania i testy kliniczne potwierdziły wyjątkowe właściwości materiału Tempur- zaufałem im i się nie zawiodłem. Śpię wygodnie i co najważniejsze zdrowo, a to wszystko dzięki fachowej informacji jaką otrzymałem w salonie Sen i Zdrowie w Gdyni www.senizdrowie.pl

niestety_jaroslaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2015, 7:18
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: niestety_jaroslaw » 26 paź 2015, 7:30

Niestety nie ma uniwersalnej zasady odnośnie wyboru właściwego materaca. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji konkretnej osoby. Zawsze najlepiej na własnej skórze przetestować kilka typów i zobaczyć co będzie dla nas najbardziej komfortowe.

Warto również zasięgnąć opinii specjalistów, którzy pomogą nam wybrać materac.
Polecam zainteresować się ofertą sklepu i śmiało zasięgać porad specjalistów :)
http://www.materacekolo24.pl/

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Selsey » 29 paź 2015, 13:14

Oczywiście,że wszystko zależy od indywidualnych preferencji,jednak wystarczy poczytać opinie aby wiedzieć,że materace Oxam są bardzo chwalone na wielu forach i każdy z Użytkowników jest z nich zadowolonych,a to najlepsza rekomendacja.
Selsey.pl

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: rozalia » 29 paź 2015, 13:36

Na pewno warto dobrze poszukać i poszukać opinii na temat danych produktów zanim zdecydujemy się na materac.

Morgana
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 16 maja 2015, 13:08
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Morgana » 14 lis 2015, 14:17

Pani wyżej ma racje. Materac do łóżka przede wszystkim powinien być wygodny. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wyborze odpowiedniego materaca trochę poszukaj. Zauważyłam, że ta firma http://sembella.pl/ , ma materace dobrej jakości i nawet z możliwością regulacji twardości a to też przecież ważne.

ignacyy91
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 15 lip 2015, 13:46
Kontaktowanie:
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: ignacyy91 » 14 lis 2015, 15:03

Od siebie polecam materac kieszeniowy z lateksem i kokosem - dopasowuje się do kształtu ciała, dzięki czemu świetnie podpiera kręgosłup. Poza tym jest bardzo wygodny. Materac kupiłem tutaj http://www.artklon-materace.pl

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: MichalBudowniczy » 17 lis 2015, 8:15

Ten temat to skarbnica wiedzy jeśli chodzi o materace :D

MaRio8345
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2016, 9:19
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: MaRio8345 » 19 sty 2016, 21:30

czym się kierowac przy wyborze materaca? Wiem, ze są różne rodzaje, ale chodzi mi o konkretne marki tylko raczej kryteria służące ocenie tego czy będzie wygodny. Wiekszośc, które oglądałem do tej pory były b.miękkie. Wydaje mi się, ze dla kręgosłupa raczej lepszy będzie troche twardszy.

paula812
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2016, 10:07
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: paula812 » 20 sty 2016, 10:24

Ja tu kupowałam i jestem mega zadowolona, ze uwielbiam spać na twardo, więc mój materac jest prawie jak podłoga :).


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów