Ceny usuwania eternitu woj. Lubuskie

Azbest jest przyczyną takich chorób jak pylica azbestowej czy międzybłoniak opłucny, a ryzyko zachorowania jest największe podczas pracy z materiałami, zawierającymi azbest. Dowiedz się jak bezpiecznie usunąć azbest.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Alis-prov
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2015, 18:48
Lokalizacja: Zielona Góra / Nowa Sól
Ceny usuwania eternitu woj. Lubuskie

autor: Alis-prov » 11 paź 2015, 11:20

Witam, jestem tu nowa, od roku działam w branży budowlanej, dopiero się wdrażam w tą dziedzinę. Moja firma i wspólnik głównie działamy w wyburzeniach i pracach ziemnych.
Chcielibyśmy się dowiedzieć jakie ceny 'chodzą' po rynku województwa Lubuskiego. Demontaż, wywóz i utylizacja, a najlepiej również każde z osobna.
Wspólnik zajmował się tym tematem wiele lat temu, lecz podejrzewamy że ceny na przestrzeni lat pewnie się znacznie zmieniły. Wspólnik posiada wszelkie potrzebne dokumenty i sprzęt aby zająć się takim zleceniem.
Zwracam się do Was, jeśli ktoś wie, jakie obecnie obowiązują ceny demontażu eternitu z obiektów przemysłowych, firma firmie, nie związane z obiektami mieszkalnymi.
Pozdrawiam Alicja

Przemek Wipler
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 paź 2015, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
Re: Ceny usuwania eternitu woj. Lubuskie

autor: Przemek Wipler » 15 paź 2015, 14:40

Ceny nie są niskie

Alis-prov
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2015, 18:48
Lokalizacja: Zielona Góra / Nowa Sól
Re: Ceny usuwania eternitu woj. Lubuskie

autor: Alis-prov » 15 paź 2015, 19:30

A może troszkę więcej informacji?? :)


Wróć do „Azbest na dachu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów