Brodziki łazienkowe

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Brodziki łazienkowe

autor: Redakcja » 12 paź 2015, 10:47

Nowe brodziki Futurion Flat charakteryzuje elegancki, minimalistyczny design. Dzięki szerokiej gamie produktów... Brodziki łazienkowe >>
Redakcja

Kasia Wolińska
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2015, 14:38
Brodziki łazienkowe

autor: Kasia Wolińska » 12 paź 2015, 10:47

Z daleka kabina wygląda ładnie, ale moim zdaniem, nawet przy niskim brodziku łazienka traci na elegancji. Moim zdaniem naprawdę nowocześnie wyglądają rozwiązania tego typu [Salonyhoff] czyli z wyprofilowaną podłogą i ukrytymi odpływami. Sama takie planuję zrobić:)
Kasia Wolińska

lukdoman75
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 22 lip 2015, 20:50
Re: Brodziki łazienkowe

autor: lukdoman75 » 14 paź 2015, 17:09

Dla mnie byłoby ok, ale żona woli głębsze kabiny :)

Kan-dan
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 25 lip 2015, 0:33
Lokalizacja: Warszawa
Re: Brodziki łazienkowe

autor: Kan-dan » 15 paź 2015, 1:28

Całkiem okey te brodziki;)
Pozdrawiam! ;)

Jokooko
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2015, 12:19
Re: Brodziki łazienkowe

autor: Jokooko » 15 paź 2015, 9:14

A ja jestem przed wyborem nie tylko wysokosci ale i firmy
zastanawiam się nad Kolo, Understill( firma mi zupełnie nieznana) Radaway który wcale nie jest tak drogi w porównaniu do Understill czy Koła. Wlasciwie mozna znalezc wszedzie to samo i chyba cena zadecyduje.

mela11
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2015, 11:08
Re: Brodziki łazienkowe

autor: mela11 » 15 paź 2015, 13:33

zgadzam się, bez brodzika wygląda bardzo elegancko i nowocześnie, ale wiadomo nie każdemu może to odpowiadać, ja np. wybrałabym opcję bez brodzika tym bardziej że planuję zabudować wc z wykorzystaniem stelaża podtynkowego kkpol.com, całość wygląda rewelacyjnie

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Brodziki łazienkowe

autor: lideropinii » 16 paź 2015, 19:56

A komu może nie odpowiadać? Przecież spełnia to w zupełności swoją funkcję, łatwo się czyści itd. Przy dzieciach też się sprawdza, a jak ktoś stosuje przy nich głębokie brodziki, to lepiej po prostu zrobić wannę.

[więcej na Facebooku]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Szczepan75
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2015, 11:33
Re: Brodziki łazienkowe

autor: Szczepan75 » 17 paź 2015, 9:41

Do swojej łazienki kupiliśmy fajny brodzik w promocji. Za niecałe 360 zeta:) Chodziło nam by miał taka jakby półeczke siedzisko. http://www.lazienkaplus.pl/pl/brodzik-p ... 201,i.html Polecam bo sprawdza sie super.

Aleksandra Dudziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2015, 10:25

autor: Aleksandra Dudziak » 22 gru 2015, 11:16

Mnie się podobają te od Emporii, szczególnie w kabinach typu walk-in, taki niski [Viverto] jest do tego typu kabin idealny. Zamierzam właśnie w taki sposób wykonać sobie kabinę w łazience bo przeprowadzamy z mężem remont. Cała łazienka będzie w stylu skandynawskim, więc wydaje mi się że tego typu kabina będzie do niej pasowała.
Aleksandra Dudziak

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Brodziki łazienkowe

autor: lideropinii » 23 gru 2015, 16:30

Pytanie czy w nowoczesnej łazience jest potrzeba montować klasyczny brodzik, czy klasyczną kabinę, zamiast na przykład tafli szkła i płytek z odpływem liniowym?

[więcej informacji poprzez PW]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Rudee
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 25 sie 2015, 20:14
Re: Brodziki łazienkowe

autor: Rudee » 27 gru 2015, 19:15

no w nowoczesnej łazience wiadomo ze warto zamontowaćliniowy odpływ, moze kabinę walk in...tak żeby to nabrało charakteru:) http://www.lazienkaplus.pl/pl/odplyw-li ... ,65,i.html takei coś jest dosyć nowoczesne :)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 57 gości

Gotowe projekty domów