Aranżacja łazienki ? miedź nowym trendem

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
ECORSON-Łódź
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 08 lip 2015, 9:13
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Aranżacja łazienki ? miedź nowym trendem

autor: ECORSON-Łódź » 11 wrz 2015, 9:02

Polecamy wypróbować farbę, która daje ciekawy efekt rdzy. Można ją stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Daje ona nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Polecamy zapoznać się z ofertą naszej firmy, gdzie odnajdziecie Państwo wyżej opisaną farbę OXIDECOR E: http://www.ecorson.com/pl/efekt_rdzy.html A na naszym profilu na Facebooku są pokazane możliwości aranżacyjne z wykorzystaniem tej farby w łazience: [więcej na Facebooku]

Awatar użytkownika
ECORSON-Łódź
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 08 lip 2015, 9:13
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Aranżacja łazienki ? miedź nowym trendem

autor: ECORSON-Łódź » 11 wrz 2015, 9:03

Polecamy wypróbować farbę, która daje ciekawy efekt rdzy. Można ją stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Daje ona nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Polecamy zapoznać się z ofertą naszej firmy, gdzie odnajdziecie Państwo wyżej opisaną farbę OXIDECOR E: http://www.ecorson.com/pl/efekt_rdzy.html A na naszym profilu na Facebooku są pokazane możliwości aranżacyjne z wykorzystaniem tej farby w łazience: [więcej na Facebooku]

Daria
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:13
Re: Aranżacja łazienki ? miedź nowym trendem

autor: Daria » 17 wrz 2015, 9:39

Fakt, drogo ale za to na jak długo.. Same rury znacznie dłużej pożyją. A o wannach oglądałam niedawno program, mówili że te miedziane są antybakteryjne, że się fajnie myją bez szorowania co mnie zachęca najbardziej ;).

staszek456
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2015, 9:42
Re: Aranżacja łazienki ? miedź nowym trendem

autor: staszek456 » 17 wrz 2015, 9:52

Witam Was, ja również niedługo będę mieć remont łazienki. Razem z żoną zastanawiamy się nad aranżacją i wyglądem.Moja żona uwielbia kwiaty. Ostatnio przeglądaliśmy razem na internecie różne strony i natrafiliśmy się na https://sklep.paradyz.com/kolekcja/abrila-purio/1000 . Co sądzicie ? Czy ktoś z Was zamawiał z tego sklepu? z góry dziękuję i pozdrawiam. [/list]

Daria
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:13
Re: Aranżacja łazienki ? miedź nowym trendem

autor: Daria » 14 paź 2015, 8:13

staszek456 ale co te płytki mają wspólnego z miedzią z tematu? Patrzcie jaki kran znalazłam z miedzi.. Nowocześnie i pięknie..
Obrazek


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

Gotowe projekty domów