Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: Redakcja » 05 lut 2015, 16:05

Kiedy szukamy rozwiązań do aranżacji kuchni najczęściej bierzemy pod uwagę wygodę i praktyczność. Ale warto też... Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu >>
Redakcja

Awatar użytkownika
aniita
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:20
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: aniita » 21 wrz 2015, 10:55

Mam u siebie w kuchni i jestem jak najbardziej na tak! :)

Paweł Paciorek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 13 mar 2015, 16:26
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: Paweł Paciorek » 23 wrz 2015, 14:51

Jeżeli kuchnia jest odpowiednio duża, to ja nie widzę powodu, aby takiej wyspy kuchennej nie mieć. Można sobie zrobić do tego szafki, ładne oświetlenie, a na górę dać blaty granitowe warszawa

LampyHiszpanskie
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 29 kwie 2015, 13:01
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: LampyHiszpanskie » 24 wrz 2015, 7:50

Blat granitowy to faktycznie dobre rozwiązanie i fajnie wygląda w praktyce,jednak jeżeli chcesz mieć nowoczesne wnętrze to nie zapominaj o oświetleniu,które często wyznacza ten klimat i styl. Do kuchni polecam lampy sufitowe w stylu hiszpańskim,które moim zdaniem sprawdzą się zdecydowanie najlepiej.

anetaz
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 2015, 17:40
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: anetaz » 24 wrz 2015, 14:01

Mnie się nie podobają wyspy kuchenne. Po pierwsze trzeba mieć dużą kuchnię, żeby to w ogole miało sens. A po drugie moim zdaniem utrudnia to utrzymanie porządku.

Awatar użytkownika
aniita
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:20
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: aniita » 28 wrz 2015, 14:06

Myślę, że wyspa kuchenna to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, ale raczej dla kuchni o dużej przestrzeni. Jest ona coraz popularniejsza w projektach wnętrz zarówno w kuchniach otwartych, jak i zamkniętych. Mnie osobiście bardzo podobają się kuchnie z wyspami, jednak w swojej nie decydowałam się na to rozwiązanie, ponieważ mam dosyć małą kuchnię, więc nie chciałam dodatkowo jej "obciążać" wyspą. Wszystkim tym, którzy lubią czytać artykuły dotyczące kuchni polecam te na maxkuchnie.pl, sama często poszukuję tam informacji nie tylko o aranżacji kuchni, ale także o kuchennych akcesoriach czy sprzętach AGD.

michaal85
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:06
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: michaal85 » 28 wrz 2015, 20:31

Zdecydowanie, taka opcja sprawdzi się wyłącznie przy duzym metrazu

Maglife
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2015, 10:44
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: Maglife » 29 wrz 2015, 11:59

To racja,opcja wyposażenia kuchni w taką wyspę to bardzo dobry pomysł,tylko że do tego również trzeba mieć większy metraż aby wszystko idealnie do siebie pasowało.

ewka_so
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 04 sie 2014, 9:43
Lokalizacja: Częstochowa
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: ewka_so » 29 wrz 2015, 18:35

również posiadam wyspę i jestemz niej bardzo zadowolona, ponieważ mam dużo miejsca do gotowania, a poza tym uwielbiam kuchenne akcesoria, nieustannie robie zakupy i kupuję nowości w sklepie dajar ostatnio zrobiłam świetne zakupy. Wyspa daje więcej możliwości do aranżacji wnętrza.
Wykończenia wnętrz to nie tylko pasja, ale też zawód... :)

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: rozalia » 30 wrz 2015, 9:26

Gdybym miała dużą kuchnię, na pewno zrobiłabym w niej taką wyspę.

michaal85
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:06
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: michaal85 » 01 paź 2015, 15:35

Tez mam takie marzenie..

orzełek
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 02 cze 2015, 19:26
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: orzełek » 06 paź 2015, 8:55

Zastanawiam się nad wyspą w kuchni ale nie wiem czy tutaj http://www.domaszczyn.com.pl/cnt/themes ... /DM16A.pdf robić wyspę czy lepiej przy połączeniu z salonem jest zrobić barek ?

zima
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 02 cze 2015, 19:38
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: zima » 06 paź 2015, 18:49

Wydaje mi się że lepiej zostaw sobie miejsce na jakiś fajny duży stół, i zrób więcej szafek np. podwieszanych.

Ekspert Schodów KAMEX
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 30 lip 2015, 18:57
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: Ekspert Schodów KAMEX » 16 lis 2015, 9:19

Wyspę kuchenną można również wykończyć granitem, nie tylko sam blat ale też boki, odpowiednio docinając kamień :) Owszem jest to droższe rozwiązanie, ale za to jakie efektowne no i przede wszystkim trwałe :) Albo po prostu wykonać tylko blat z granitu, na pewno będzie długo służył :)

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Wyspa kuchenna w nowoczesnym stylu

autor: PrzemekS » 12 paź 2018, 22:51

W dużych kuchniach wyspa jest bardzo funkcjonalna, my jesteśmy zadowoleni z jej posiadania. Wyspę wykonała nam firma Szyszka Design i wyszło super, ma fajną formę. Jest nowoczesna, wykonana z z litego dębu, ma dużo szuflad i z przodu fajną półkę na alkohol i drobiazgi.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów