wanna z hydromasazem

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rysiek101
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2007, 13:58
wanna z hydromasazem

autor: rysiek101 » 18 sie 2007, 14:31

Witam.Posiadam w mojej łazience wanne z hydromasazem o wymiarach 160x100 cm. Niestety sama wanna ulegla zniszczczeniu a osprzet jest sprawny w 100%.Chcem wymienic sama wanne na nowa tz. kupic nowa wanne i samemu ponawiercac otwory i przelozyc osprzet.w ziazku z tym mam pytanie czy ktos z was robil juz taka przekladke. Jesli tak to moze podpowie czy to mozliwe i doradzi jak to zrobic.

konrado
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 09 gru 2006, 8:47

autor: konrado » 13 wrz 2007, 4:53

Prawdę mówiąc nigdy czegoś takiego nie próbowałem ale myślę że jeżeli tylko da się wymontować bez uszkodzeń dysze to samo wiercenie nowych otworów nie będzie problemem. No chyba że będzie to bardzo dużo otworów to martwiłbym się czy zwykła wanna nie przystosowana do takiego zabiegu nie pęknie kiedyś osłabiona tkaim zabiegiem.
Konrad

komarr

autor: komarr » 14 wrz 2007, 7:26

mozesz zrobić wannę sam, mata, żywica epoksydowa, szpachla, specjalny lakier.

Dowolny kształt, dowolna wielkość.

Awatar użytkownika
PPapkin
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 06 cze 2006, 16:37
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

autor: PPapkin » 16 wrz 2007, 11:26

Możesz to zrobić na spokojnie do montażu systemu są używane normalne wanny a nie specjalne.

Marceli Szpak
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 sty 2008, 12:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

autor: Marceli Szpak » 15 sty 2008, 15:39

dobre wanny z hydromasazem maja sztywne orurowanie, co zonacza że praktycznie nie jest mozliwe przełożenie osprzetu do innego modelu wanny, chyba że jest tu miękkie orurowanie wtedy mozna próbowac cos takiego zrobić

potwierdzam ze wanny uzywane do montazu hydro sa takie same jak kazda inna

uzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2008, 10:20
wanna

autor: uzi » 07 sie 2008, 11:45

Oczywiście prawie każda wanna nadaje się na hydro. Nie ma specjalnych wanien w których tylko i wyłącznie montuje się hydro. Jeśli czujesz sie na siłach to śmiało. Jakkolwiek ryzykujesz tylko nową wanną:)

W kazdym razie powodzenia i daj znaka jak poszło:)

abcde30
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2008, 12:44

autor: abcde30 » 25 paź 2008, 20:35

Podpinam się pod temat, choć problem mam inny. Otóz kupiłam mieszkanie z hydromasażem, ktory obecnie jest uszkodzony i nie zamierzam go naprawiać (wanna zabudowana). Chciałabym zaślepić dysze, że brud z nich nie wypływał. Pytanie brzmi jak to zrobic???? Nacisnąć tam silikonu czy jakieś inne sugestie??

Z góry ślicznie dziękuję.

Grisz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2008, 21:34
Lokalizacja: Podlaskie

autor: Grisz » 29 lis 2008, 9:38

silikon z czasem też się zabrudzi i zacznie przepuszczać , chyba że silikon w dziurki i nowy podkład ze szpachlą na wanne
Nie sztuka zbudować dom ,sztuką jest przy tym nie rozwieść się :)

wesaa
1 - ostrzeżenie!
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2009, 8:30

autor: wesaa » 19 sie 2009, 9:15

Taniej wyjdzie kupić nową wannę, przeróbki też kosztują żaden fachowiec za takie zlecenie nie weźmie parę groszy tylko każe sobie słono zapłacić.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów