Gotowe dziecięce zestawy meblowe od Pinio - przejrzyste...

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Gotowe dziecięce zestawy meblowe od Pinio - przejrzyste...

autor: Redakcja » 05 sie 2015, 20:31

Wielu rodziców z powodów oszczędnościowych, decyduje się na meble z marketów meblowych. Jeżeli szukasz dla... Gotowe dziecięce zestawy meblowe od Pinio - przejrzyste... >>
Redakcja

kasiulka80
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 01 sie 2015, 23:00
Gotowe dziecięce zestawy meblowe od Pinio - przejrzyste...

autor: kasiulka80 » 05 sie 2015, 20:31

Gotowe meble dla pokoju dziecięcego ma również firma happybabies_pl , która jest producentem , z tego co słyszałam i czytałam jest bardzo solidna i sumienna a meble są bardzo ładne , w sieci znalazłam ich aukcje : [link do oferty na Allegro wygasł]

Dorota Perczak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 76
Rejestracja: 27 sie 2015, 20:33

autor: Dorota Perczak » 09 wrz 2015, 14:42

a ja z własnego doświadczenia wiem ze ta firma jest bardzo dobra i ma super meble , ja kupiłam wszystkie meble dla swojego dziecka i jestem bardzo zadowolona :)
Dorota Perczak

judytam
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 04 lis 2014, 22:38
Re: Gotowe dziecięce zestawy meblowe od Pinio - przejrzyste.

autor: judytam » 02 paź 2015, 8:28

Zgadzam się w 100% pokój dla mojej córki także urządziłam z wykorzystaniem mebli Pinio, które kupiłam na stronie http://www.decomania.pl/pl_PL/producer/Pinio/472

Obrazek


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości

Gotowe projekty domów