Drzewka bonsai

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

juola
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 02 cze 2015, 19:35
Re: Drzewka bonsai

autor: juola » 16 cze 2015, 14:02

Są różne, sama nazwa bonsai oznacza uformowane drzewko. Drzewka bonsai robione są np, z fikusa, cisa, wiązu....i jeszcze wielu....bardzo ładnie wyglądają, niektóre okazy wystawowe mogą mieć nawet ok 100 lat...polecam wybrać się na wystawy. Np. w tamtym roku była miedzynarodowa wystawa bonsai we wrocławiu.

podnosniki
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 lip 2015, 11:21
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Drzewka bonsai

autor: podnosniki » 03 lip 2015, 11:54

No owoce to już chyba przesada... Ja lubię bonsai, ładne drzewka, u mnie dobrze się przyjęły, było kilkanaście sadzonek, teraz pięknie wyglądają, mam już z 5 lat. Kilka odpadło, ale reszta cieszy oko ;)

Patryk Adam
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 31 lip 2015, 9:54
Lokalizacja: Kraków
Re: Drzewka bonsai

autor: Patryk Adam » 31 lip 2015, 12:14

Ja jestem zakochany w swoim bonsai. Dostałem go od przyjaciół na urodziny. Rośnie pięknie i równie pięknie się prezentuje. Pielęgnacja wcale nie jest trudna, wystarczy go przycinać, podlewać i nawozić raz na jakiś czas.
Jestem Patryk. Mieszkam w domu jednorodzinnym na przedmieściach Krakowa. Ciągle szukam nowych pomysłów, aby jak najlepiej zagospodarować tę przestrzeń dla siebie i swojej rodziny.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

Gotowe projekty domów