sufit podwieszany poziom czy miara

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
sztigar
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2014, 17:10
sufit podwieszany poziom czy miara

autor: sztigar » 15 lip 2014, 17:20

Wita na początek chciałem wszystkich powitać i zzapytać czy też poprosić o radę . Ale do sedna zamierzam podwiesic sufit nie cały lecz tylko w rogach obniżenie miało by miećok 10 cm . Po uustawieniu lasera (bosch qubo ) różnica wysokości po długości pokoju ( 6m) wynosi około 3 cm . I teraz pytanie profile kkręcić do poziomu czy nap wszędzie ustawić10 cm od sufitu i ppo prostuzzachować taką miarę ? Przepraszam z góry za chaotyczny opis ale mam nadzieje ze w miarę problem wyjaśniłem i z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

strefadom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:35
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:
Re: sufit podwieszany poziom czy miara

autor: strefadom » 11 lip 2015, 21:21

3 cm na takiej długości nie widać. Ustaw wszędzie 10cm aktualnie do obecnego poziomu. Inaczej będzie znać różnice.
StrefaDom

wallander
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 03 lut 2015, 20:10
Re: sufit podwieszany poziom czy miara

autor: wallander » 24 lip 2015, 18:28

Ja w ogóle nie polecam podwieszonego. Miałem 4 lata i nie byłekm zadowolony. Teraz modne są napinane - daja o wiele większy efekt przestrzenności, a i wbrew popularnym opiniom, nie są takie drogie. Zobaczcie ceny chocby tutaj http://sufitywarszawa.pl/

wallander
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 03 lut 2015, 20:10
Re: sufit podwieszany poziom czy miara

autor: wallander » 24 lip 2015, 18:29

Ja w ogóle nie polecam podwieszonego. Miałem 4 lata i nie byłekm zadowolony. Teraz modne są napinane - daja o wiele większy efekt przestrzenności, a i wbrew popularnym opiniom, nie są takie drogie. Zobaczcie ceny chocby tutaj http://sufitywarszawa.pl/

AndrzejR.
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2015, 13:07
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: sufit podwieszany poziom czy miara

autor: AndrzejR. » 25 lip 2015, 13:24

Efekt fajny ale chyba nie do każdego typu pomieszczeń będzie pasował - o ile w przestrzeniach publicznych wygląda super, w małym pokoju tego sobie nie wyobrażam.
Pozdrawiam


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów