Sufit podwieszany

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jck62
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 2:46
Lokalizacja: pomorskie
Sufit podwieszany

autor: jck62 » 09 mar 2013, 20:49

Witam

Bede montowal sufity podwieszane.Czy zastosowac profile Rigips czy Metpol ?

Pozdrawiam

aseba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 427
Rejestracja: 09 sty 2013, 20:07
Lokalizacja: Krzypnica pow.Gryfino woj.Zachodnopomorskie
Re: Sufit podwieszany

autor: aseba » 11 mar 2013, 9:04

Rigips mi znany i polecam. ULTRASTELL,kratownica,oczywiście wszystko systemowo bo jak weźmiesz do ręki np łlacznik krzyżowy RIGIPSA i jakiś syf to zobaczycz różnicę. 8)

jck62
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 2:46
Lokalizacja: pomorskie
Re: Sufit podwieszany

autor: jck62 » 11 mar 2013, 13:51

Witam
Wiem ze Rigips jest chwalony , ale droższy od Metpolu , ktory planuje zastosowac.
Poczekam wiec na opinię.

Pozdr

awangarda
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 24 mar 2013, 22:30
Kontaktowanie:
Re: Sufit podwieszany

autor: awangarda » 25 mar 2013, 1:00

Remontując dom rodziców w zeszłym roku, wykonawca radził nie łasić się na parę złotych tylko zakupić sprawdzonego Rigipsa . Poszliśmy za jego radą i nie mam powodów do narzekań. Możlwie, że jednak nie ma większych różnic między tymi producentami. A budowlaniec zwyczajnie polecił ten produkt który mógł zakupić w zaprzyjaźnionym składzie dostając upust przy takim zakupie. Ale to tylko moja teoria, która może nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością. Mimo wszystko wybrałbym sprawdzony produkt marka to marka.
Projektowanie i aranżacja wnętrz - Warszawa.

wallander
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 03 lut 2015, 20:10
Re: Sufit podwieszany

autor: wallander » 24 lip 2015, 18:06

Podwieszany? No błagam... Wygląda bez porównania gorzej niż napinany, a do tego montaż trwa wiekami. Napinany montuje się sprawnie i szybko, efekt jest trwalszy o wiele lat, lepiej zakrywa wszystko czego nie chcielibyśmy pokazać na zwykłym suficie no i naprawde cieszy oko. Spójrz choćby na te galerie http://sufitywarszawa.pl/


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

Gotowe projekty domów