Maly Domek na dzialce - jakie koszta

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
anaruk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2012, 13:40
Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: anaruk » 02 sie 2012, 13:46

Witam, chcialbym sie dowiedziec ile potrzebuje mniejwicej pieniadzy do zbudowania ''murowanej altanki'' - domek jedno pokojowy z malutka kuchnia - razem to ma nie przekraczac 25m2 (czyli gdzies 18-25 , poniewaz powyzej juz nie bedzie uwzgledniane jako ''altanka ''.

mlody6
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2012, 15:40
Kontaktowanie:
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: mlody6 » 02 sie 2012, 15:57

anaruk na początek przeglądnij sobie projekty które są na stronie, może jakiś wpadnie Tobie w oko, pamiętaj że zawsze możesz pytać się o przeróbki wnętrza.

Gdy już znajdziesz projekt wtedy masz funkcję zapytaj o koszty budowy:)

Pozdrawiam
strony www, leasing

anaruk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2012, 13:40
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: anaruk » 02 sie 2012, 17:41

Przegladalem troche projektow na tej stronie i wszystkie na ktore natrafilem to byly projekty ''normalnych'' domow , wiec dalej dalem sobie spokoj a mnie natomiast intereseuje oszacowany nawet z duzym marginesem koszt budowy ''domeczku kolo 20 m2'' 1 maly pokoik z jeszcze mniejsza ala kuchnia.

Prosze powiedziec ile mniejwiecej potrzebuje na materialy

laik2304
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 05 maja 2012, 14:09
Lokalizacja: Bielsko Biała
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: laik2304 » 02 sie 2012, 20:29

Wszystko zależy od tego gdzie chcesz budować, inne ceny są pod Warszawą a inne np na Mazurach. Wróżka Ci jedynie powie, zapłać fachowcowi zrobi kosztorys:)

Pozdrawiam
Dawid2304

ciekawski83
Aktywny
Aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:51
Kontaktowanie:
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: ciekawski83 » 30 sie 2012, 15:52


IWB
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: IWB » 30 sie 2012, 18:33

laik2304 pisze:Wszystko zależy od tego gdzie chcesz budować, inne ceny są pod Warszawą a inne np na Mazurach. Wróżka Ci jedynie powie, zapłać fachowcowi zrobi kosztorys:)

Pozdrawiam


no tak trzymaj niech nieuki i kosztobłagacze się uczą na swoich błędach lub naszych doświadczonych osobach, z free to można przez okno popatrzeć a nie dostać kosztorys inwestorski nawet na budę dla psa

laik2304
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 05 maja 2012, 14:09
Lokalizacja: Bielsko Biała
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: laik2304 » 30 sie 2012, 20:51

Coraz bardziej zaczynam Cie rozumieć ITB:) brak mi jeszcze tylko tak wielkiej wiedzy :(
Dawid2304

nefre
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 sie 2012, 11:50
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: nefre » 03 wrz 2012, 11:00

Kolejne pytanie w stylu "prosze o szacunkowy koszt..." :/

Po pierwsze, jak juz mądrze spostrzegli koledzy wyżej, inne są ceny materiałów w zależności od województwa, inne sa także ceny ekip. Poza tym, nie napisałeś z czego chcesz budowac, ani czy to ma być prostopadłościan z pulpitowym dachem czy raczej zgrabny domek w góralskim stylu... takich pytajników jest mnóstwo więc konia z rzędem temu, co oszacuje koszt...

no chyba ze wywróży z fusów :)

Racek
Aktywny
Aktywny
Posty: 296
Rejestracja: 20 mar 2011, 13:56
Lokalizacja: mazowieckie
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: Racek » 05 wrz 2012, 20:25

nefre poprosze o tego konika z rzędem :) adres wyślę na priv 8) Oszacowałem koszt i po krótkim namyśle wyszło mi 100000zł.


pozdrawiam

ag_us
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2012, 12:32
Kontaktowanie:
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: ag_us » 06 wrz 2012, 10:43

Nowe osiedle Jaśkowice, niedaleko Gliwic.
Domki jednorodzinne na ekonomicznym i nowoczesnym osiedlu.

* Dogodna komunikacja
* Wielkość domu, idealnie dopasowana do Twoich potrzeb 3 sypialnie, duży salon z kuchnia,
poddasze do adaptacji. Nie płać za miejsce, z którego nie będziesz korzystać.
* wszystkie media
* Duży ogród, duża działka, brak sąsiadów za ścianą
* Płacisz raz, a dostajesz solidny, ekonomiczny dom na wiele lat
* Dom koło Pyskowic jest ustawiony korzystnie względem słońca
* Prosty i elegancki projekt czyni dom nowoczesnym i ponadczasowym przy wygodnym rozmieszczeniu pomieszczeń
* Zintegrowana instalacja alarmowa z możliwością rozbudowy o elementy inteligentnego, taniego domu.
* Inwestycja na lata każdy nowy dom w pobliżu osiedla Jaśkowice podnosi wartość Twojego nowoczesnego domu
Nie warto inwestować trzy lata Twojego życia, aby spędzić każdy wieczór i weekend na budowie.
Wcale nie wyjdzie taniej. Warto zlecić to profesjonalistom. Dzięki doświadczeniu i efektowi skali
możemy zaoferować Ci dom, którego pragniesz, w cenie, o jakiej marzysz. Mniejszy, ale gotowy, nowoczesny, ekonomiczny dom.
Więcej informacji na stronie: http://dom100.eu

nefre
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 sie 2012, 11:50
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: nefre » 17 wrz 2012, 11:50

Racek, a mi wyszło tak mniej więcej o połowe mniej:D i co tu wybrać :)

Krista00
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 kwie 2015, 11:54
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: Krista00 » 08 lip 2015, 12:39

Pragnę odświeżyć temat, bo w sumie nie ma tu jednonacznej odpowiedzi. Jaki jest koszt takiego domku przy budowie samodzielnej? Mniej więcej. Znaleźliśmy bardzo tanią firmę, która robi domki co nam się podobają - Domy Balik. I teraz chcielibyśmy tylko porównać koszta, czy w ogóle opłaca samemu się w to bawić...

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: xander119 » 08 lip 2015, 13:26

Czuję tu kryptoreklamę. Koszt takiego domku z gazobetonu to koło 20 tysięcy w stan surowy zamknięty.

rejsel
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2015, 13:28
Re: Maly Domek na dzialce - jakie koszta

autor: rejsel » 17 lip 2015, 11:22

Myślę, że Krista00 miała na myśli to, że taki domek jest tańszy od murowanego w stosunku ceny do jakości i wyglądu. Nie wiem, tak mi się wydaje. I nie wiem czy to reklama, bo w okolicahc Mazur Domy Balik jest bardzo popularną firmą więc chyba jednak są nieźli.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 34 gości

Gotowe projekty domów