Kuchnia z wyspą

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
MichaelJackson
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2015, 8:49
Re: Kuchnia z wyspą

autor: MichaelJackson » 02 lip 2015, 13:43

tez tak mysle mimo ze to teraz bardzo modne to chyba wole bardziej tradycyjne wnętrza.

kladyn
Aktywny
Aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 27 kwie 2015, 14:43
Re: Kuchnia z wyspą

autor: kladyn » 03 lip 2015, 11:19

Wyspa wydaje się praktycznym rozwiązaniem. Ciekaw jestem dlaczego u nas się to nie przyjęło. Czyżby chodziło o zbyt mały metraż kuchni?

darekpikus
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2015, 10:48
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia z wyspą

autor: darekpikus » 09 lip 2015, 10:55

Mi się bardzo podoba taka aranżacja:)

Marian Berg
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:36
Re: Kuchnia z wyspą

autor: Marian Berg » 16 lip 2015, 10:03

Jak dla mnie taki pomysł jest jak najbardziej ok. Przyznaje się, że gdy moja narzeczona pokazała mi takie ustawienie kuchni to się skrzywiłem, ale dopiero gdy zobaczyłem na własne oczy jak zostało to zrobione to szacun. Korzystaliśmy z usług Studia Meblowego Max Kuchnie, mnie nie było na miejscu, ale narzeczona dogadała wszystkie szczegóły. Ogólnie to meble zostały zrobione na wymiar, tym bardziej jestem zdziwiony, że tak dobrze i sprawnie to wyszło. Ogólnie naprawdę na plus :).

Torysz
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2015, 8:57
Re: Kuchnia z wyspą

autor: Torysz » 17 lip 2015, 14:24

Tylko, że takie zestawienie nie wszędzie pasuje.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów