Łóżko przez internet?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

KajaMilew
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 lis 2014, 16:59
Re: łóżko przez internet?

autor: KajaMilew » 07 mar 2015, 11:13

Ja zamawiałam łóże do sypialni przez internet i jestem bardzo zadowolona, takie jak mi się podobało w sklepach stacjonarnych nie widziałam.

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: łóżko przez internet?

autor: Selsey » 16 mar 2015, 15:33

Nie ma się czego obawiać,akurat łóżko spokojnie można zamówić w sklepie internetowym a najlepiej jeżeli bedzie w komplecie razem z materacem,tutaj polecam bardzo dobrej jakosci materace Oxam.
Selsey.pl

syl90
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2015, 15:33
Re: łóżko przez internet?

autor: syl90 » 16 mar 2015, 15:36

Ja nie polecam kupowania mebli przez internet. Zamówiłam raz i dotarły zniszczone, a materiał na materacu był naddarty, nie polecam

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: łóżko przez internet?

autor: MichalBudowniczy » 17 mar 2015, 9:07

Moim zdaniem najpierw trzeba usiąść, położyć się i sprawdzić czy będzie wygodne, łóżko powinno być wygodne a nie ładne.

getinmeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2015, 14:20
Re: łóżko przez internet?

autor: getinmeble » 20 mar 2015, 14:22

Może spodoba Ci się nasze łóżko

Obrazek

Dostępne są różne kolory.

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: łóżko przez internet?

autor: Selsey » 23 mar 2015, 9:49

W takim razie wniosek jest prosty,zamawiałaś w złym,nieodpowiednim sklepie i dlatego teraz jest rozczarowanie,. Dobry sklep to taki w którym nie masz się czego obawiać,który nie jest anonimowy i ma stały kontakt z klientem. Jeżeli będziemy mogli pomóc i doradzić w kwestii wyboru łóżka wraz z materacem czy generalnie mebli,to służymy uprzejmie.
Selsey.pl

hania78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 18 mar 2015, 13:36
Lokalizacja: Skórzewo
Re: łóżko przez internet?

autor: hania78 » 27 kwie 2015, 14:28

Sprawdzić, sprawdzić i jeszcze raz sprawdzić! Nigdy towar na obrazku, choćby nawet był opisany w samych superlatywach i poparty najlepszymi opiniami) nie będzie nam dawał pewności wszystkich korzyści, w tym przypadku no nie możemy wiedzieć, czy dany materac będzie dla nas wygodny. Idź do sklepu, połóż się, poskacz nawet, ale sprawdź:)

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: łóżko przez internet?

autor: Selsey » 17 cze 2015, 8:39

Można i w ten sposób,po czym dopiero po oględzinach wybrać opcję zakupów w sklepie internetowym bo to także wchodzi w grę,znam wiele osób które na tym bazują i dobrze wychodzą pod względem finansowym,są zadowoleni:)
Selsey.pl

Meblarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 cze 2015, 12:19
Re: łóżko przez internet?

autor: Meblarz » 18 cze 2015, 12:12

Też się zawsze zastanawiałem, jak można kupić łóżko przez Internet. Przecież nie można się na nim położyć, zdeformować poduszki czy zrobić kilka innych czynności, których Polacy dopuszczają się w sklepach meblowych :shock: No ale jak trzeba to trzeba. http://mandallin.pl/80-lozka-drewniane/ Dzisiaj nie żałuje, mam bardzo wygodne, drewniane łóżko. Musiałem zapłacić swoją cenę, ale warto.

MagdaNowacka
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 lip 2015, 12:01
Re: łóżko przez internet?

autor: MagdaNowacka » 14 lip 2015, 9:29

Jeden z wcześniejszych rozmówców stwierdził, że łóżko ma być wygodne a nie ładne. Nie rozumiem dlaczego miałabym wybierać między jednym a drugim... Wracając do tematu - robię sporo zakupów internetowych, ale akurat łóżko postanowiłam zlecić stolarzowi http://mckapka.pl/ z Warszawy. Uznałam, że będzie to rozsądniejsze bo dobry sen jest dla mnie bardzo ważny.

adsonga91
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2015, 14:42
Kontaktowanie:
Re: łóżko przez internet?

autor: adsonga91 » 14 lip 2015, 15:18

Nie ma co się bać zamawiania przez internet. Ważne żeby dokładnie wszystko czytać i wybierać jakąś sensowną firmę. Kupić w krzaku można, ale jak coś się będzie działo to będzie problem

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: łóżko przez internet?

autor: Selsey » 12 sie 2015, 7:11

Co prawda na odległość nie położysz się na takim łóżku,natomiast mozesz sprawdzić jak wygląda,jak się prezentuje oraz jaki jest w nim materac,bo np jeżeli Oxam to nie masz się czego obawiać,one słyną z bardzo dobrej jakości i wygody,zresztą ten filmik najlepiej to obrazuje
https://www.youtube.com/watch?v=8HqCceexmq8
Selsey.pl

dagadd
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2015, 8:52
Re: łóżko przez internet?

autor: dagadd » 11 lut 2016, 10:18

Moim zdaniem warto zamówić przez Internet, zwłaszcza, że teraz prawo jest po naszej stronie i bez problemu można wszystko zwrócić. Materac danej firmy zawsze możesz wypróbować w jakimś sklepie stacjonarnym, a potem znaleźć ten sam materac w wyszukiwarce cen i kupić go taniej. A jeżeli szukasz samej ramy to na pewno większy wybór jest w Internecie niż w sklepach.

Meblowy Guru
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2016, 10:05
Lokalizacja: Internet
Kontaktowanie:
Re: łóżko przez internet?

autor: Meblowy Guru » 17 lut 2016, 10:21

Polecam łóżka sprzedawane przez nasz sklep internetowy pod adresem http://www.meblowy.guru
Łóżka sprzedawane bez materaca można śmiało kupować po załączonym obrazku gdyż nie wpływają na wygodę użytkowania, jest to rama, stelaż oraz wezgłowie. Łóżka te mają cieszyć oko i pasować do reszty aranżacji sypialni. Bezpośrednio na komfort snu wpływa natomiast materac i to sam osobiście wolałbym przetestować przed zakupem, a kupowanie samej ramy w meblowym sklepie internetowym to po prostu wygoda i oszczędność.
Bezpośredni link do łóżek sypialnianych: http://www.meblowy.guru/lozka-do-sypialni-sklep
Internetowy sklep meblowy - Bliżej niż myślisz i taniej niż Ci się wydaje.

kamilprze
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2016, 17:09
Re: łóżko przez internet?

autor: kamilprze » 25 lut 2016, 11:55

Łóżka tak, materac tylko w sklepie stacjonarnym.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów