Wyzwanie dla ambitych ! Mały salon / duża jadalnia :)

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

guumiis
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2015, 10:42
Wyzwanie dla ambitych ! Mały salon / duża jadalnia :)

autor: guumiis » 17 mar 2015, 11:11

Witam, Takie mieszkanie zakupiłem.
Wyzwanie jest dość duże, ja po części mam już projekt zrobiony ciekaw jestem waszych pomysłów.
Co mi tutaj nie pasuje?
1. Chce jadalnie ze stałem na 8 osób. a przypadku projektu jest ani nie kuchnia, ani nie jadalnia, ani nie salon ... jak pokoik dla chińczyków.
2. W łazience prysznic, nie wanna.
3. No i myślałem żeby pokój tv zrobić w małym pokoju przy kuchni.

Warunki ? ściany niebieskie nie do ruszenia, sciana fioletowa to komin czyli bez elektryki.

Kto ma jakiś dobry pomysł ;) ?

Obrazek

guumiis
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2015, 10:42
Re: Wyzwanie dla ambitych ! Mały salon / duża jadalnia :)

autor: guumiis » 17 mar 2015, 18:10

Dalej nie bać się podpowiedzi ;)
Każdą trzeba rozważyć :P

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Wyzwanie dla ambitych ! Mały salon / duża jadalnia :)

autor: PiotrNiski » 01 lip 2015, 11:01

Mam bardzo podobny układ, salon jadalnia i kuchnia to jedno otwarte pomieszczenie, natomiast ja oddzieliłem je wszystkie mocnymi akcentami. Np. przestrzeń między kuchnią a jadalnią dzieli lada\ barek. Domownicy często tam przesiadują, można zjeść posiłek - polecam, fajna sprawa. Do tego jakieś fajne wysokie krzesła, ja swoje znalazłem http://www.meblemix.pl/jadalnia/ Jeżeli chodzi o salon, to tutaj nie szalałem za bardzo, kanapa, TV i komody na książki.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów