Proszę o wycenę odbudowy kominów ponad dachem

Komin jest nieodłączną częścią systemu ogrzewania i wentylacji - odprowadza spaliny i dym wytwarzany przez domowy sprzęt. O tym jaki wybrać komin zależy od sposobu ogrzewania domu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o systemach kominowych koniecznie wejdź do tego działu.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Mirek010
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2015, 15:28
Proszę o wycenę odbudowy kominów ponad dachem

autor: Mirek010 » 27 cze 2015, 15:35

Witam pod koniec lipca będę zmieniał dach na moim domu, prosiłbym o podanie orientacyjnej ceny za usługę wykonania kominów ponad dachem, u mnie są 2 kominy, fachowiec wyliczył że potrzeba będzie 300 sztuk cegły klinkieru pełnej oczywiście (po 150szt na jeden) no i podał cenę usługi 1000zł czy to dobra cena czy ciut zawyżona?

Gość10463
Re: Proszę o wycenę odbudowy kominów ponad dachem

autor: Gość10463 » 28 cze 2015, 8:07

powinien robić za darmo i jeszcze Ci dopłacić że może łaskawie u Ciebie zarobić na chleb ...

skoro tyle wycenił to tyle kosztuje robota i utrudnienia ... jeśli szukasz wycen to zgłoś się do biura kosztorysowego w swoim mieście

Mirek010
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2015, 15:28
Re: Proszę o wycenę odbudowy kominów ponad dachem

autor: Mirek010 » 29 cze 2015, 15:02

Chciałem poprostu zapytać czy cena jest dobra, przygotowywałem się na koszt robocizny rzędu 600-700zł ale 1000zł troche mnie zaskoczyło


Wróć do „Kominy, Systemy kominowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów