Remont pokoju.

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Miron83
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 maja 2015, 14:43
Re: Remont pokoju.

autor: Miron83 » 05 maja 2015, 21:37

Fakt, taka wizualizacja jest czasem niepotrzebnym wydatkiem. Zamiast tego warto użyć darmowej wyobraźni po prostu. Jeżeli chodzi o kolory, to właśnie świetnym pomysłem jest łączenie różnych kolorów na dwie ściany, albo robienie ścian kolorowych. Mam na myśli połowa ściany po skosie jest granatowa, a druga beżowa. Możesz też użyć kolorów, ale takich, które będą komponować się i będą dobrane pod tapetę czy wzorki na ścianę. Z niektórych szablonów można wyczarować naprawdę cuda. Wszystko jednak zależy od Ciebie, czy lepiej się czujesz w pokoju, którego ściany mają ciepłe barwy, czy raczej chłodne. Ponadto weź pod uwagę jakie masz dywany/wykładzinę w domu, jaki masz kolor pościeli, łóżko i kolor mebli. Głupio mieć kolor ściany, który gryzie się z tymi rzeczami, i których nie będziesz używać ze względu tylko na kolor ścian. Polecam poszukać na Internecie różnych aranżacji, ponieważ można czasem zaczerpnąć naprawdę sporą dawkę inspiracji z sieci.

ralphx
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 03 lip 2014, 11:19
Re: Remont pokoju.

autor: ralphx » 19 cze 2015, 10:36

Wypierz na ściany kolor cytrynowy - jakiś ciepły odcień. Ja mam taki w pokoju,jest miły dla oka i nastraja pogodnie.

Kociol_net
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 20 lip 2012, 7:05
Re: Remont pokoju.

autor: Kociol_net » 22 cze 2015, 6:38

Jeżeli pokój jest mały,ma niewielką powierzchnię to faktycznie dobrym pomysłem będzie zastanowić się nad jasnymi,ciepłymi kolorami,ewentualnie pastelowymi aby optycznie powiększyć przestrzeń oraz nadać jej pozytywnych emocji. A meble macie już wybrane?

michaal85
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:06
Re: Remont pokoju.

autor: michaal85 » 22 cze 2015, 15:57

Zdecydowanie się zgadzam

Ekspert Sztukaterii WMB
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 26 mar 2015, 13:14
Re: Remont pokoju.

autor: Ekspert Sztukaterii WMB » 22 cze 2015, 18:06

Można również zastosować elementy dekoracyjne. Sztukateria wewnętrzna nada wnętrzu elegancji ale również indywidualnego charakteru. Listwy przypodłogowe i sufitowe sprawią, że optycznie powiększymy pomieszczenie. Panele dekoracyjne 3D nadadzą ciekawego efektu wizualnego. Listwy ścienne wyeksponują obrazy, zdjęcia itp. Gotowe elementy można malować dzięki czemu wybrane ulubione kolory wykorzystamy :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów