Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Fotorzezba
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:46
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:
Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: Fotorzezba » 15 cze 2015, 15:30

Jeśli cenisz sobie oryginalność, styl oraz nowoczesny design w domu lub miejscu pracy, FotoRzeźba jest właśnie dla Ciebie.

FotoRzeźba jest efektownym i oryginalnym pomysłem na dekorację ścian. Mówi się, że prostota i ponadczasowość jest kluczem do sukcesu. Nasze obrazy, dzięki swojej formie i perfekcyjnemu wykonaniu, spełniają tę rolę doskonale.
Stanowią ciekawą alternatywę dla fotografii, plakatów czy prac graficznych, tradycyjnie wieszanych na ścianie. Idealnie sprawdzają się w biurach, lokalach użytkowych oraz w domach, podkreślając wyjątkowość tych miejsc. Nie narzucamy swoich wzorów, dajemy możliwość kreowania własnych i niepowtarzalnych prac.
Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem i jego możliwościami.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sprawdź jak powstają nasze obrazy
https://www.youtube.com/watch?v=d-7dmDLL8dQ
http://fotorzezba.pl

Awatar użytkownika
Robson91
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 05 maja 2015, 18:47
Lokalizacja: Zielona Góra
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: Robson91 » 15 cze 2015, 20:01

Sposób wykonania takiej "foto rzeźby" robi wrażenie - chociaż bardziej niż sztuką nazwałbym to tworzeniem. Niemniej jednak efekt super.

rejsel
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2015, 13:28
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: rejsel » 16 cze 2015, 8:36

Całkiem ciekawe:)

ginewra
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:39
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: ginewra » 26 cze 2015, 21:28

Ja teraz bym postawiła na proste i czyste ściany i rzeźby we wnętrzach.
Czy po projekt takiej nowoczesnej rzeźby z metalu lepiej się udać do architekta, rzeźbiarza czy do zakładu gdzie jest obróbka plastyczna blach?
Co sadzicie?

MaRio8345
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2016, 9:19
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: MaRio8345 » 07 kwie 2016, 17:55

Cikeawe te obrazy. nie sa takie banalne jak np marywa matura. mysle, ze w nowoczesnych wnętrzach musi to super sie prezentowac.

Andreas45
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 11 lut 2016, 14:50
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: Andreas45 » 07 kwie 2016, 18:06

całkiem ciekawie to wygląda. A jeśli interesują was obrazy, to warto też sprawdzić firmę Kraina Barw. Oni prowadza sprzedaż tapet, ale maja też ciekawe obrazy na płótnie, takie raczej modne i nowoczesne. niedawno kupiliśmy tam na prezent Obraz z motywem Londynu.

HaDwao
Aktywny
Aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:54
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: HaDwao » 08 kwie 2016, 10:15

Trzeba przyznać,że niektóre z tych obrazów bardzo fajnie się prezentują i faktycznie należą do gatunku tych nietypowych,oryginalnych. Teraz tylko kwestia gusty czy na pewno chcemy mieć taką ozdobę,dekorację ścian. Nie do każdego mieszkania będzie pasować.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: kordoba » 20 kwie 2016, 10:26

Na stronie Artiglo znajdziesz wiele pięknych obrazów wykonanych przez artystów. Zarówno wykonanie, jak i same wzory to najwyższa jakość, starannie wykonana. Zobacz sobie na przykład ich obrazy na płótnie. Dodatkowo masz pewność, że pieniądze trafią do artysty, który zaprojektował dany wzór :)

LeszekMaz
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:11
metaloplastyka

autor: LeszekMaz » 23 wrz 2016, 11:15

Widziałem taką metaloplastykę na ścianie u znajomych.Robi takie rzeczy ich kuzyn.Efekt zależy podobno także od blachy,bo kupuje on w bth import stal blachy ozdobne.Pierwszy raz słyszałem o takich blachach z wzorem - len,skóra czy też romby.

DekoracjeWnetrz
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 24 wrz 2016, 9:49
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: DekoracjeWnetrz » 24 wrz 2016, 10:36

Akurat tutaj mam podobne zdanie i również uważam, że takie fotorzeźby w postaci obrazów bardzo fajnie się prezentują i są niezwykle oryginalne, stylowe. Można tak z ciekawości spytać o ich cenę? To na pewno przyda się wielu osobom na forum.

jansed
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 wrz 2016, 19:36
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: jansed » 25 wrz 2016, 20:06

Widzę, że te obrazy są pod kątem ukazane, ale jeśli stanę na wprost to będzie wyglądał normalnie bez linii?

KarolinaSarnecka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 cze 2017, 9:39
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: KarolinaSarnecka » 28 cze 2017, 11:56

A co mogą państwo powiedzieć o panelach szklanych? Są bardzo ładne jednak boję się o ich wytrzymałość, chciałam je zamontować w kuchni, nad blatem, a jak wiadomo w tym miejscu się najwięcej dzieje i można w te panele przypadkowo czymś uderzyć.

agamemnon91
Aktywny
Aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:57
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: agamemnon91 » 28 cze 2017, 12:25

Mój brat ma zamontowane w kuchni i łazience, wymyślił sobie widoczki itp i powiem, że nawet to ładnie wygląda. Mieszka już ponad 3 lata, małe dziecko jest i nic się z panelami nie dzieje.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: marek33 » 29 sty 2018, 10:27

Spróbuj na początku z niewielkim paskiem dekoracyjnym z fototapet. Sprawdzisz, jak ci się udał montaż i czy fototapeta faktycznie sprawdza się pod względem jakościowym, a później bez problemu możesz rozszerzyć. Mi takie rozwiązanie podpowiedzieli w http://fototap.pl. Trafiłem na nich przez artykuł, bo też szukałem inspiracji.

Epika-design
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2018, 10:42
Re: Nietypowe obrazy dekoracyjne na ścianę

autor: Epika-design » 29 sty 2018, 11:06

Tutaj mogę się zgodzić tego typu obrazu całkiem ładne oraz ciekawie się prezentują, tylko taki styl też trzeba lubić, można równie dobrze w inny sposób zaaranżować całą ścianę, dodać jej uroku.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości

Gotowe projekty domów