Klasyczne meble kuchenne

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Klasyczne meble kuchenne

autor: Redakcja » 05 lut 2015, 7:33

Pozytywna energia mieszkania skupia się w kuchni. Kuchnia powinna być ciepła i wygodna. Klasyczne meble kuchenne >>
Redakcja

Javier
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 11 maja 2015, 13:04
Lokalizacja: Żyrardów
Kontaktowanie:
Re: Klasyczne meble kuchenne

autor: Javier » 03 cze 2015, 9:54

Ostatnio świetne meble do kuchni kupiłem w sklepie dller.pl Z solidnego drewna nowoczesne, ale jednocześnie klasyczne.

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Klasyczne meble kuchenne

autor: KamilaMeble » 08 cze 2015, 12:02

Tak szczerze mówiąc to ja od zawsze lubiłam klasyczne rozwiązania,w tym także meble,ale warto pomyśleć o stylowych dodatkach jak krzesła czy barowe hokery- to miły akcent a ich szeroki wybór znajdziecie u nas:)

kladyn
Aktywny
Aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 27 kwie 2015, 14:43
Re: Klasyczne meble kuchenne

autor: kladyn » 09 cze 2015, 8:01

Rzeczywiście, klasyka zawsze się sprawdza. W minimalistycznych wnętrza łatwiej o utrzymanie ładu.

Arwnet
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:35
Kontaktowanie:
Re: Klasyczne meble kuchenne

autor: Arwnet » 09 cze 2015, 14:14

Mimo wszystko jednak preferuję modernistyczny styl, w szczególności jeżeli chodzi o kuchnię

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Klasyczne meble kuchenne

autor: PiotrNiski » 29 cze 2015, 12:23

Pomimo tego, że jestem facetem to lubię przebywać w kuchni gotując :) Swoją kuchnię właśnie mamy w takim sielskim stylu, komfortowa, funkcjonalna i taka ciepła. Wraz z żoną wybieraliśmy kuchnię w Studiu Meblowym Max Kuchnie, w prawdzie poprosiliśmy ich o meble na wymiar, ale plan i wszystko uzgadnialiśmy wspólnie i powiem wam, że jeszcze lepiej czuję się teraz w kuchni:) Jednak wygląd otoczenia ma duże znaczenie, a szczególnie w swoim własnym domu :).

Juzwika
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 27 maja 2015, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Re: Klasyczne meble kuchenne

autor: Juzwika » 30 cze 2015, 8:03

dogadałbyś się z moim mężem... kuchnia to jego "relax i odpoczynek" zawsze mamy jakąś dobrą kolację. muszę przyznać że naprawdę bardzo dobrze gotuje. ja osobiście odnajdę się w każdej aranżacji więc robiliśmy kuchnię pod mojego męża. bardzo dobrą kuchnię i bardzo funkcjonalną znaleźliśmy w black art. wszystko załatwione przez telefon. miła obsługa i jakże pomocna... polecam

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Klasyczne meble kuchenne

autor: KamilaMeble » 02 lip 2015, 11:19

Jeżeli mowa o meblach czy dodatkach do kuchni,to warto zerknąć również do nas,gdzie znajdziecie stylowe,designerskie krzesła w niższej cenie,a fachowa obsługa zawsze chętnie pomoże i doradzi.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Klasyczne meble kuchenne

autor: Tomko43 » 02 lip 2015, 17:38

Z żoną planowaliśmy, że gdy będziemy robili remont to chcemy zrobić kuchnię w bieli i do tego grafitowe albo czarne blaty oczywiście z wyspą. Wiem, że będzie przy tym trochę więcej sprzątania, ale jednak za cenę estetyki jesteśmy w tanie to wytrzymać :)

Saber
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 07 lip 2014, 13:09
Re: Klasyczne meble kuchenne

autor: Saber » 10 lip 2015, 8:02

Ja też szczerze polecam granit. Jest wytrzymały, dodaje pewnej elegancji w kuchni, dobrze się na nim pracuje. No i świetnie wygląda zarówno w domu nowoczesnym jak i tym, który urządzamy retro. Ja polecę firmę Prodmar, można zaopatrzyć się u nich w mnóstwo produktów z kamienia w naprawdę atrakcyjnych cenach.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów