Przebudowa i budowa przylacza wodnego.

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

morcinek82
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2015, 7:34
Przebudowa i budowa przylacza wodnego.

autor: morcinek82 » 03 cze 2015, 8:20

Witam.
Mam pytanie odnosnie przylacza wodnego. Ale zaczne od poczatku. Wiec tak, planuje rozbudowe blizniaka ale niestety rury z wodna biegna w miejscu planowanej rozbudowy. Tak samo wodomierz i zawor po rozbudowie znajdowal by sie juz wewnatrz budynku a nie na ostatniej scianie budynku. Cale przylacze wodne znajduje sie po mojej stronie dzialki. Ale jest problem z sasiadem. Otoz jest on podpiety do tego przylacza, ktore jest u mnie na dzialce. W tej sytuacji co najlepiej zrobic? Czy przekladac cale przylacze moje i sasiada (pewnie beda wysokie koszta). Druga opcja czy mozna by bylo przelozyc tylko same wodomierze (moj i sasiada) do studzienki,ktora by byla u mnie na dzialce + zawor glowny i reszte zostawic bez zmian?Czy takie cos jest mozliwe? Trzecia opcja to budowa osobnego przylacza u mnie na dzialce. Wtedy musial by sie sasiad podpiac do tego przylacza. Prosze o podpowiedz co by bylo najlepszym rozwiazaniem. Bo jest w kropce.

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Przebudowa i budowa przylacza wodnego.

autor: Bolas » 07 cze 2015, 11:07

Udać się do wodociągów i porozmawiać z kierownikiem on panu doradzi najtańszą możliwą opcję. To oni wydadzą ewentualne warunki przebudowy my możemy tylko gdybać.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 17 gości

Gotowe projekty domów