Małe drobiazgi dopełniają całość

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Natkka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2015, 12:19
Małe drobiazgi dopełniają całość

autor: Natkka » 21 maja 2015, 12:10

Czy też zwracacie uwagę nawet na najmniejsze drobiazgi? U mnie wszystko musi być idealnie dopasowane, nawet ważne jest to jakie mam szklanki do whisky :) A swoją drogą można stwierdzić, że to bardzo ważna sprawa, jeżeli ktoś często używa takich szklanek muszą prezentować się efektywnie, jakoś nie jestem fanką szklanek, które dodawane są do alkoholi np. tych z napisami Ballantines. Jak to u was jest, zwracacie uwagę na akie drobiazgi? Może trochę przesadzam?:)

Awatar użytkownika
MarzenaKalisz
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2015, 11:40
Re: Małe drobiazgi dopełniają całość

autor: MarzenaKalisz » 30 maja 2015, 13:37

Dodatki, dodatki, dodatki... :) Coś wspaniałego. Nie ma to jak najmniejsze detale, które dopełniają całość. Jeśli o mnie chodzi to kupuję dodatki zawsze na jednej stronie internetowej, a mianowicie na http://www.impresje24.pl/pol_m_Dodatki-124.html - są nowoczesne, stylowe i bardzo mocne. Idealne dla osoby, która jest pewna siebie i konsekwentna w wyborze dodatków.

ralphx
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 03 lip 2014, 11:19
Re: Małe drobiazgi dopełniają całość

autor: ralphx » 05 cze 2015, 10:38

Fakt,takie drobiazgi świadczą o klasie właściciela domu. Tylko ważne,żeby były naprawdę ładnie,nie trąciły kiczem i żeby nie przesadzić.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów