Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

autor: Redakcja » 12 lut 2013, 21:05

Urządzenie i wyposażenie domu ma ogromny wpływ na jego mieszkańców i komfort życia. Mieszkanie powinien być oazą, miejsc Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę? >>
Redakcja

josecrespo
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2013, 18:41
Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

autor: josecrespo » 12 lut 2013, 21:05

Bardzo efektowne projekty znajdziecie na www.nowoczesnewnetrza.com Korzystałem z ich usług i wraz z zona jesteśmy oboje bardzo zadowoleni. Maja przystępne ceny i oryginalne pomysły.

Awatar użytkownika
Laura Hunt
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2013, 20:13
Re: Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

autor: Laura Hunt » 13 lut 2013, 20:30

z ikea? :)

Ulcia
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 04 lut 2013, 10:05
Re: Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

autor: Ulcia » 14 lut 2013, 10:38

Grunt to rozeznanie na rynku, produktach. Fajnie też jest coś zrobić samemu - np. pomalować ściany czy odnowić mebel. Wtedy koszty są znacznie niższe. :)

Wiwi-Styl
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2012, 8:28
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

autor: Wiwi-Styl » 15 lut 2013, 14:22

To fakt,część rzeczy można wykonać samemu,np malując ściany czy renowacja mebli. Jednak warto skupić się także na ciekawych dodatkach w atrakcyjnych cenach,te bez problemu znajdziecie na naszej stronie Wiwi-Styl.pl
drzwi drewniane.

62miko
Aktywny
Aktywny
Posty: 286
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:40
Re: Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

autor: 62miko » 30 gru 2014, 10:13

Moim zdaniem przy urządzaniu łazienki sprawdzi się [url=http://zbudujmyto.pl/]program do wizualizacji wnętrz[/url. Można też zatrudnić projektanta ale moim zdaniem to trochę wyrzucanie kasy w błoto zwłaszcza, że program jest darmowy i można zrobić wszystko po swojemu.

martynawm
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2015, 14:00
Re: Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

autor: martynawm » 20 kwie 2015, 14:05

Kilka miesięcy temu urządzałam swoje mieszkanie, z racji tego że zależało mi na produktach ceramicznych wysokiej klasy postawiłąm na Home Decoration. Można wybrac od koloru, po kształt. Mimo iż większośc produktów jest użytkowych to jednoczenie pełnią funkcje dekoracyjną. Warto zajrzec i znalźc coś dla siebie
http://www.homedecoration.pl

Javier
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 11 maja 2015, 13:04
Lokalizacja: Żyrardów
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

autor: Javier » 14 maja 2015, 9:43

No ja właśnie coraz częściej spotykam się z opinią wśród znajomych, że architekci wnętrz są często nieocenioną pomocą w planowaniu aranżacji swojej przestrzeni mieszkalnej czy też użytkowej. W sumie ja uważam podobnie - niestety nie każdy ma wysoko rozwinięty zmysł estetyczny i przestrzenny żeby umieć wszystko fajnie rozplanować. No i wtedy biura projektowe naprawdę przychodzą na ratunek. A co do wspomnianej już tutaj firmy Artpin - to znane biuro w Poznaniu, z pewnością niejednokrotnie przebywałaś w 'ich' wnętrzach nawet o tym nie wiedząc ;)

hania78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 18 mar 2015, 13:36
Lokalizacja: Skórzewo
Re: Jak urządzić mieszkanie z klasą i za rozsądną cenę?

autor: hania78 » 14 maja 2015, 13:42

A ja jestem zdania, że co urządzone własnym wysiłkiem - to cieszy najbardziej:) Nabiegasz się pewnie trochę, stracisz trochę czasu na przeglądanie inspiracji, ale potem świadomość, że efekt jest wynikiem twojej pracy - ach:)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 19 gości

Gotowe projekty domów