Meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

markkuzniak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2014, 17:44
Meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: markkuzniak » 26 paź 2014, 17:51

Witam serdecznie,
Od dłuższego czasu szukam po wszystkich stronach tego właściwego zestawu mebli i dalej nie potrafię znaleźć tego właściwego. Poszukuję mebli w kolorze białym do sypialni na wysoki połysk, zależy mi bardzo aby całe meble były w wysokim połysku a jak dotąd znajduje jedynie fronty błyszczące a boki matowe. Jedyny zestaw który jest to roksana z brw ale ten model mnie nie interesuje może jednak posłużyć jako wzór czegoś czego szukam. Proszę o poradę gdzie mogę coś takiego znaleźć i żeby nie było to w kosmicznej cenie. Bardzo podobają mi się meble bydgoskie seria corano jednak tam też boki są matowe... Proszę o pomoc. Zależy mi głównie na szafce kach nocnych i dużej komodzie.

Drugim tematem są meble do salonu również w tym kolorze i specyfikacji najlepiej jakiś system meblowy bo jeszcze nie padła decyzja jakie elementy będą potrzebne...

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry za każdy wpis.

WikiMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 paź 2013, 9:25
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: WikiMeble » 30 paź 2014, 10:33

Tak się składa,że posiadamy meble systemowe zarówno do salonu jak i sypialni,możliwe że zainteresuje Cię jakiś konkretny kolor,dostępne są również w bieli- w razie pytań chętnie doradzimy i pomożemy:)
meble online.

62miko
Aktywny
Aktywny
Posty: 286
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:40
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: 62miko » 31 gru 2014, 16:31

Do mebli w białym kolorze pasują takie dekoracje http://www.villadecor.pl/46-dekoracje-domu Co o nich sądzicie? Ja mam zamiar kupić kilka doniczek na kwiaty w tym sklepie i jakieś inne ozdóbki. W styczniu czeka mnie remont mieszkania i mam zamiar przy okazji zmienić cały wystrój.

malwinamaj
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 gru 2014, 19:37
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: malwinamaj » 05 sty 2015, 0:36

Polecam ten http://www.domowasfera.pl/ sklep oni przeważnie mają białe dodatki do domu [/url]

KamilP
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 31 sie 2014, 12:54
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: KamilP » 07 sty 2015, 0:39

Meble na wysoki połysk w sypialni w sumie nie widziałem jeszcze tak zrobionej sypialni. Ciekawy jestem jak to się sprawdza w codziennym użytkowaniu

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: Selsey » 13 sty 2015, 16:02

Meble do sypialni jak i salonu znajdziecie u nas na Selsey.pl w razie pytań zawsze służymy radą oraz pomocą na forum.
Selsey.pl

Awatar użytkownika
Krystek2
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2015, 15:33
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: Krystek2 » 01 mar 2015, 15:52

Nie polecam połysku. Meble w połysku to naprawdę zgroza. Dzień w dzień trzeba je czyścić...

Albi16
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 29 sty 2013, 12:55
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: Albi16 » 03 mar 2015, 13:37

Fajne komody i meble do salonu w białym połysku mają na http://www.aaaameble.pl/komody Z tego co widziałem niestety szafki nocne odpadają, ale może robią na zamówienie :?: Moja małożonka tez się ostatnio rozkochała w białych meblach i kupowałem u nich niedawno, akurat była promocja ;)

Awatar użytkownika
meblonista
3 - ostatnie ostrzeżenie !!!
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2013, 14:52
Lokalizacja: Zielona Góra
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: meblonista » 04 mar 2015, 14:41

Osobiście ostatnio mam "lekki szał" na meble w połysku :D
Meble do salonu mam podwieszane, bez klamek, z wykorzystaniem systemu push-klick.
Komoda Gloria może być w całości lakierowana w połysku w bieli lub innym kolorze wybranym z bogatej palety RAL, polecam :)

http://www.meblonista.pl/pl/offer/oferta/komody/komoda-gloria.html

Obrazek

BartekGalin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2015, 18:56
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: BartekGalin » 04 mar 2015, 19:00

W ikea są fajne meble.

zygrybin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2015, 16:35
Opinie o Vieri Divani

autor: zygrybin » 05 mar 2015, 16:51

Ja kupiłem meble połyskowe białe w firmie Vieri Divani i jestem bardzo happy :D
Zestaw Infiniti
http://www.vieridivani.pl/katalog-mebli ... a-infiniti
W sumie plusy takie, że wygląda lekko i tak świeżo! Mam nadziej, że wyjdzie to z mody za kilka lat.
Ale tam też są wstawki z drewna z orzecha amerykańskiego więc nie jest tak zimno... W sypialni musi być trochę ciepła. A ten orzech tak właśnie robi. Samą firmę mi znajmy tapicer polecił a on sie zna na rzeczy. też mam od nich sofę Experience. Polecam bo solidni, robią na wymiar według życzenia, 4 tygodnie termin i dostawa z wniesieniem gratisowo. Z minusów no to może że to że laska w sklepie jakaś taka przemądrzałą była:(! Żonę mi zdenerwowała... No ale tak to bardzo porządna robota a to w sumie najważniejsze...

ginewra
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:39
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: ginewra » 25 mar 2015, 8:24

Mnie zauroczyły meble z palet- przemysłowych. Wiele takich realizacji krąży w internecie i można urządzić z nich całe mieszkanie. Wygląda też to rewelacyjnie i sama myślę o takim komplecie na taras. Znam firmę ,która produkuje takie palety http://www.podhoran.pl
Na pewno bym zaoszczędziła w ten sposób dużo pieniędzy.

MeblezKrakowa
Aktywny
Aktywny
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2014, 9:02
Kontaktowanie:
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: MeblezKrakowa » 08 kwie 2015, 8:37

Akurat meble w Ikei to czysta sklejka więc mamy do czynienia z zerową jakością i osobiście nie chciałbym takich mebli,co innego solidne,drewniane gdzie posłużą przez wiele lat. Akurat mebel do sypialni oraz salonu znajdziecie u nas,w razie pytan chętnie pomożemy:)

Mariuss
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 maja 2015, 7:29
Lokalizacja: Gdańsk
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: Mariuss » 11 maja 2015, 8:34

Posiadam lakierowane fronty mebli i muszę przyznać, że dają bardzo fajny wyraz wnętrzu. Co prawda łatwo je wywalcować, czy umycie złym środkiem czyszczącym od razu można spotrzec. No ale przy dobrym płynie (może być dodatkowo z nabłyszczaczem) mebelki są łatwe w czyszczeniu. Wiem, że na swoich mam dodatkową warstwę lakieru która zapobiega zarysowaniom.
frontymalowane - nowe życie nudnej kuchni.

zarzadzaj_gip
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2015, 5:27
Re: meble do sypialni i salonu - Biały wysoki połysk

autor: zarzadzaj_gip » 29 maja 2015, 6:08

Fajne systemy meblowe sa w Agacie, zachęcam do przejścia sie po tym salonie meblowym, może coś "wpadnie w oko" :)


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów