Wyposażenie łazienki

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

domatorka33
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2014, 7:01
Lokalizacja: Warszawa
Re: Wyposażenie łazienki

autor: domatorka33 » 28 mar 2015, 16:08

A może postawić na dobrych producentów z Polski. Wanna , brodzik czy umywalka o prestiżowej jakości nie muszą kosztować kroci. Posiadam ceramikę z Koła i jestem naprawdę zadowolona. Zero jakichkolwiek problemów.

duszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 04 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Re: Wyposażenie łazienki

autor: duszek87 » 30 mar 2015, 19:15

Jeżeli chodzi o wyjątkowy design ceramiki to zdecydowanie Roca wychodzi przed szereg.

Mooki
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 31 mar 2015, 10:27
Re: Wyposażenie łazienki

autor: Mooki » 31 mar 2015, 10:40

Jeżeli mogę w czymś pomóc, to po pierwsze:
Faktycznie Rocca - No. 1 jeśli chodzi o ceramikę - uważam że zarówno jakościowo jak i designersko.
Natomiast po drugie - jeżeli mogę komuś pomóc w doborze baterii łazienkowej, osobiście polecam bluewater:
http://www.bluewater.pl/baterie-lazienkowe-c3682.html

Jeżeli szukacie, ładnie i precyzyjnie wykonanych baterii, z bardzo delikatnie i płynnie działającą regulacją wody.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Wyposażenie łazienki

autor: Arinue » 10 kwie 2015, 12:39

polecam zajrzeć na http://krainalazienki.pl/ - mają praktycznie wszystko do urządzenia łazienki :)

Iwona O.
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 mar 2015, 13:36
Re: Wyposażenie łazienki

autor: Iwona O. » 17 kwie 2015, 8:36

Ja również jestem na etapie wykańczania łazienki i szukam odpowiednich wzorów ;) Znalazłam ostatnio to http://megalazienki.pl/producent/id/41 i uważam, że kabiny są idealne. Nowoczesne i ładne. To jest to czego właśnie szukam.

samky
Aktywny
Aktywny
Posty: 182
Rejestracja: 31 mar 2015, 14:47
Re: Wyposażenie łazienki

autor: samky » 19 kwie 2015, 12:38

Dobra ale podajecie tu propozycje z wyższej i średniej półki. A teraz mam projekt bardzo ekonomiczny niskobudżetowy. Coś ktos?

Atlantic Polska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 06 paź 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Wyposażenie łazienki

autor: Atlantic Polska » 20 kwie 2015, 10:35

Pomyśl o grzejniku Organza, który posiada Duo System, czyli dwutorowe rozprowadzanie ciepła. Polega to na wydostawaniu się ciepła przez boczne otwory wylotowe, których nie może przykryć ręcznik. Dzięki temu urządzenie jednocześnie suszy ręcznik i ogrzewa pomieszczenie. W przypadku standardowych grzejników, suszący się ręcznik tłumi wydostawanie się ciepła.

http://www.atlantic-polska.pl/nasze_produkty/suszarki_lazienkowe/organza/
Obrazek

Iwona O.
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 mar 2015, 13:36
Re: Wyposażenie łazienki

autor: Iwona O. » 20 kwie 2015, 15:54

A myślisz o wannie czy kabinie prysznicowej? Ja na szczęście już jestem na "końcówce " remontu i rozglądam się za kabiną prysznicową. Na wannę nie ma miejsca. Szukałam dość długo odpowiedniej tzn takiej, żeby nie tylko była funkcjonalna ale i ładna i w końcu chyba znalazłam tu http://megalazienki.pl/producent/id/41 . Mają tak duży wybór, że znalazłam odpowiednią bez problemu :)

Euro-Zakupy
lubie spamować
Posty: 179
Rejestracja: 12 cze 2013, 15:34
Re: Wyposażenie łazienki

autor: Euro-Zakupy » 21 kwie 2015, 10:34

To zależy od tego ile miejsca masz w swojej łazience bo np jeżeli jest ona mniejsza to proponuję kabine plus brodzik,ewentualnie odpływ liniowy,z kolei w tych większych ciekawą propozycją jest wanna narożna.

Czternaście
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:16
Re: Wyposażenie łazienki

autor: Czternaście » 21 kwie 2015, 19:55

przy okazji remontu łazienki warto zastanowić się nad ogrzewaniem. u mnie chyba dosłownie każdy miał dość zwykłego kaloryfera i w końcu zdecydowaliśmy się na kamienny grzejnik z Termar. niby mała zmiana, ale efekt duży!

interiors1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2015, 20:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:
Re: Wyposażenie łazienki

autor: interiors1 » 21 kwie 2015, 20:50

Jak dla mnie też Roca ma niesamowity design i dlatego u mnie wygrywa.

czeka
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2015, 13:05
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Wyposażenie łazienki

autor: czeka » 27 kwie 2015, 13:25

Design + funkcjonalności. Łazienka powinna wyglądać ładnie i estetycznie, żeby czuć się w niej dobrze, ale musi być również funkcjonalna. Dlatego warto zainwestować w dobry system odwodnień i kabinę prysznicową spełniającą nasze kryteria (hydromasaż, kubatura itp.).

michaal85
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:06
Re: Wyposażenie łazienki

autor: michaal85 » 27 kwie 2015, 23:10

Zgadzam się w stu procentach :)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości

Gotowe projekty domów