agregat do gładzi!!!!!! kto wie?

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

rejwen
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2012, 22:45
agregat do gładzi!!!!!! kto wie?

autor: rejwen » 20 lut 2012, 23:04

witam wszystkich mistrzów i amatorów remontów ! czy ktoś się orientuje gdzie tanio wychaczyć agregat do cekolowania(kładzenia gładzi).generalnie chciałem zbudować od podstaw bo mam taką możliwość ale to zajmuje troszkę czasu i wymaga dobrania odpowiednich parametrów....chyba że ktoś ma akurat jakiś godny polecenia.może być hydrodynamiczny duży (mały już mam titan 450e) który jest w stanie natryskiwać lekkie szpachle(airlessco,graco ,wagner albo coś innego),z góry dzięki

poltynk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2012, 6:54
Re: agregat do gładzi!!!!!! kto wie?

autor: poltynk » 07 sie 2012, 7:42

Może trochę po fakcie już, ale może też innym się przyda.
Ja kupiłem tmaxa firmy Graco i mogę z czystym sumieniem polecić. Po pierwszym miesiącu pracy na nim przestałem mieć wątpliwości, czy nie trzeba było czegoś innej firmy wziąć. Tego nie można nawet porównywać z innymi moim zdaniem. I uważajcie, gdzie kupujecie, z wieloma firmami rozmawiałem przed zakupem i naprawdę wielu po prostu się na tym nie znało. Ja kupiłem w końcu u dystrybutora w Gdyni, nazywają się Spray i w końcu miałem do czynienia z fachowcami, którzy znają się na tym i mają bardzo dobry serwis i tanie części. Także jeśli na serio chcecie sobie kupić jakieś urządzenie to rozważnie.

rejwen
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2012, 22:45
Re: agregat do gładzi!!!!!! kto wie?

autor: rejwen » 08 sie 2012, 11:29

witam!ja już też nabyłem agregat graco t max 506.kupiłem od speed-bud przez allegro.trochę się ociągali ale w końcu dojechał z panem od instruktażu.teraz chcę kupić do niego kompresor od nich.mieli dobrą ofertę więc kupiłem. mogę polecić tak na 90% speed bud jeśli ktoś zamierza kupować coś od nich. a agregat to rewelacja....pozdrawiam rejwen

Narzedziowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 11 wrz 2012, 18:46
Kontaktowanie:
Re: agregat do gładzi!!!!!! kto wie?

autor: Narzedziowy » 12 wrz 2012, 11:10

Ile firm tyle różnych opinii na ten temat,moim zdaniem powinieneś przejrzeć kilka modeli i dopiero podjąć decyzje o zakupie. Zobacz także w naszym sklepie,chętnie doradze jeśli coś Cię zainteresuje.
sklep z narzędziami.

ibanezrg1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2014, 10:13
Re: agregat do gładzi!!!!!! kto wie?

autor: ibanezrg1 » 16 lip 2014, 10:17

Witam Serdecznie
Mam pytanie czy tym agregatem moza nanosic gladz bez pylowa to jest Plaster material z Wielkiej brytani
Jestem bardzo zinteresowany wlasnie czy ten sprzet jest w stanie nakladac gladzie bez pylowe i czy metrial z UK plsater
Z gory dziekuje za odpowiedz :)


Zycze milego dnia :)

rejwen
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2012, 22:45
Re: agregat do gładzi!!!!!! kto wie?

autor: rejwen » 18 kwie 2015, 16:58

witam! pewnie już po fakcie ale i tak odpowiem.z tego co się orientuję to napewno można nałożyć tą gładż na ścianę.właściwie wszystko.począwszy od gładzi,kleje do styropianu itp a kończąc na bitumach do iniekcji.ale to już z kompresorem.nie miałem jeszcze okazji tym produktem pracować ale podchodzę z dystansem do tych nowości na rynku.zbyt piękne aby było prawdziwe chyba.to się nanosi metodą plastrowania.cały czas głaszcząc pacą do efektu lustra.to trzeba umieć a agregatem moim zdaniem nie przyspieszysz tej czynności.ja osobiście wolę tradycyjnie szlifowane gładzie. pozdrawiam

SprytnyMajsterkowicz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:06
Re: agregat do gładzi!!!!!! kto wie?

autor: SprytnyMajsterkowicz » 21 kwie 2015, 12:25

Akurat z tym konkretnym materiałem nie miałem styczności,więc cięzko mi powiedzieć ale generalnie myślę,że nie powinno być problemów aby go nałożyć za pomocą agregatu,wręcz przeciwnie.

Build-Spray Systems
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2016, 11:27
Re: agregat do gładzi!!!!!! kto wie?

autor: Build-Spray Systems » 18 cze 2016, 16:41

Witam, jeśli chodzi o agregaty do gładzi i nie tylko to proszę zajrzeć na http://www.planeta-budowlana.pl - są tu agregaty wymienionych przez pana firm: Airlessco,Graco ,Wagner i wiele innych) w dobrych cenach.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów