elektronarzędzia

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

alina213
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2009, 18:36
Lokalizacja: małopolska
elektronarzędzia

autor: alina213 » 09 paź 2009, 18:44

Witam,jestem właśnie w trakcie otwierania własnej działalności i mam pytanie-czy ktoś z państwa nie mógłby mi polecić jakichś dostawców elektronarzędzi,najlepiej z małopolski?jeśli znają państwo jeszcze jakichś innych dostawców np z narzędziami wod-kan,art.żelaznymi,wykończeniowymi i innymi związanymi z budowlanką to jestem zainteresowana.

industria24
rekomendowany doradca
Posty: 21
Rejestracja: 09 paź 2009, 12:26
Kontaktowanie:
Re: dostawcy

autor: industria24 » 09 paź 2009, 21:01

Aby zaproponować elektronarzędzia lub narzędzia ręczne czy narzędzia wod-kan musisz bardziej szczegółowo opisać swoje potrzeby. Aby dobrze dobrać produkty do oczekiwań użytkownika trzeba poznać jego wymagania. Napisz do jakich prac planujesz wykorzystać poszukiwane narzędzia i w jakim stopniu planujesz je eksploatować? Czy są to prace doraźne czy codzienne? Opisz jakiego typu prace planujesz wykonać przy pomocy poszukiwanych produktów? Wydaje mi się, że w obecnych czasach rejonizacja nie jest najważniejsza.

Awatar użytkownika
UNICOM
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 528
Rejestracja: 01 paź 2009, 6:18
Lokalizacja: RNI NISKO
Re: dostawcy

autor: UNICOM » 09 paź 2009, 21:12

Do hydrauliki to tylko narzedzia VIRAX

alina213
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2009, 18:36
Lokalizacja: małopolska
Re: dostawcy

autor: alina213 » 10 paź 2009, 14:09

Potrzebuje dostawców do sklepu handlowego.Chodzi mi głównie o elektronarzędzia tj.-wiertarka czy szlifierka i inne.Potrzebuje także innych dostawców,gdyż będę prowadzić tak jak już napomniałam sprzedaż art.żelaznych,wod-kan,budowlanych,wykończeniowych a także ogrodowych.

arma-lux
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 20 lis 2009, 21:24
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
Re: dostawcy

autor: arma-lux » 21 lis 2009, 0:03

Jeśli chcesz mogę zostać Twoim dostawcą sprzętu Hitachi. Jestem bezpośrednim dealerem i współpracuję z firmami handlowymi lub wykonawcami. Daj znać jeśli będzie Cię interesować oferta. :)
Hitachiada

Brunosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 01 lis 2009, 15:21
Re: elektronarzędzia

autor: Brunosz » 22 lis 2009, 23:28

Ostatnio kupiłem sprzęcik od Celmy i sobie chwalę. Wprawdzie korzystam niecały tydzień ale sobie chwalę. Tanie to i dobre :).

Belax
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2010, 17:04
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: elektronarzędzia

autor: Belax » 01 sty 2010, 17:33

Sądzę, że w takim sklepie mogły by się znaleźć również takie elektronarzędzia, jak zgrzewarki do podłóg, ekstrudery, zgrzewarki ręczne do sklejania folii, izolacji ściennych, plandek i rur wodno-kanalizacyjnych, którym jestem bezpośrednim dystrybutorem. Również cała gama specjalistycznych klei jest bardzo przydatna.
Ataszek, dystrybutor specjalistycznych klei, ekstruderów, zgrzewarek ręcznych.

jagu
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:59
Re: elektronarzędzia

autor: jagu » 16 lut 2015, 10:46

Zajrzyj sobie do http://www.intra.biz.pl mają profesjonalne elektronarzędzia, zwłaszcza dla firm, które zajmują się pracami blacharskimi. To porządne sprzęty są, na pewno znajdą się chętni, aby je wypożyczyć.
urodzony optymista

syl_sio
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 31 lip 2014, 15:04
Re: elektronarzędzia

autor: syl_sio » 20 kwie 2015, 21:35

ja w tej hurtowni http://www.nycz.pl/ od lat kupuje nie tylko elektronarzędzia ale tez wiele akcesoriów do produkcji mebli. Bo prowadze zakład stolarski. Maja dobrej jakości sruby.

SprytnyMajsterkowicz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:06
Re: elektronarzędzia

autor: SprytnyMajsterkowicz » 21 kwie 2015, 12:22

Skoro mowa o dobrych elektronarzędziach,to polecam zerknąć także na naszą stronę gdzie teraz przygotowaliśmy kilka ciekawych rabatów i promocji z okazji wiosny:)

Awatar użytkownika
Mądruś
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 19 sie 2014, 11:51
Re: elektronarzędzia

autor: Mądruś » 13 cze 2016, 10:28

Jeśli chodzi o dostawcę elektronarzędzi, do głowy przychodzi mi hurtownia Elektron. Ma ona kilka oddziałów w różnych miastach, ale przede wszystkim sklep internetowy pod adresem elektrononline.pl. Oferowane przez hurtownię elektronarzędzia można zobaczyć tutaj: http://elektrononline.pl/elektronarzedzia-k62010000.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: elektronarzędzia

autor: malaka » 14 cze 2016, 6:55

Niestety, nie w każdej hurtowni może zamawiać klient indywidualny. Sprawdźcie narzędzia budowlane w sklepie Stuk Puk. Tam mają korzystne ceny i dobre warunki dostawy. Ja podczas remontu większość rzeczy właśnie tam zamawiałam.

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: elektronarzędzia

autor: 1001narzedzi » 14 cze 2016, 8:17

Tutaj również uważam,że zdecydowanie najlepszą opcją będzie poszukać w sklepach internetowych z narzędziami gdzie masz największy wybór i niższe ceny,szczególnie teraz kiedy możesz liczyć na wiosenne rabaty i promocje.

Awatar użytkownika
Mądruś
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 19 sie 2014, 11:51
Re: elektronarzędzia

autor: Mądruś » 04 sie 2016, 19:46

malaka pisze:Niestety, nie w każdej hurtowni może zamawiać klient indywidualny.

Masz oczywiście rację, tyle że autorce wątku poszukiwała dostawcy do swojego sklepu :) Dlatego wspomniałem o hurtowni Elektron oraz sklepie internetowym elektrononline.pl w którym zamawiać może absolutnie każdy. Do czego zresztą bym zachęcał, bo opłaca się, zwłaszcza z punktu widzenia asortymentowo-cenowego :)

rowbieg
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2016, 12:18
Re: elektronarzędzia

autor: rowbieg » 05 sie 2016, 6:40

Ważne aby taki dostawca miał siedzibę w Twojej miejscowości.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów