ciekawe krzesła / fotele / pufy

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MeblezKrakowa
Aktywny
Aktywny
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2014, 9:02
Kontaktowanie:
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: MeblezKrakowa » 08 kwie 2015, 8:38

Każdy kto szuka dobrej jakości mebli na długi lata,powinien zerknąć również na naszą stronę gdzie jakość wykonania jest na najwyższym poziomie z litego drewna a przy tym cena również odpowiednia,niezbyt wygórowana,myślę ze warto:)

domartstyleu
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:55
Kontaktowanie:
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: domartstyleu » 22 kwie 2015, 13:05

Wszystko o czym mowa w temacie znajdziecie w naszym sklepie. Przesyłam kilka przykładów

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Maciekkowal
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2015, 17:34
Kontaktowanie:
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: Maciekkowal » 23 kwie 2015, 17:41

Też lubię pufy. Jakoś ciekaqwiej wyglądają. Ale najbardziej mi się podoba to, że teraz można znależć ciekawe rozwiązania dosłownie dla każdego designu wnętrza.

Awatar użytkownika
mirat_eu
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2015, 15:52
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontaktowanie:
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: mirat_eu » 11 maja 2015, 15:08

Weźcie pod uwagę Biaggio, którego tapicerka wykonana jest z ekoskóry, natomiast stelaż w formie płozy ze stali chromowanej. Krzesło to ma kształt zygzaka, dlatego wpisze się do pomieszczenia urządzonego w stylu modern. Jego wymiary to wys 100 cm, szer 45 cm i gł 63 cm.

http://mirat.eu/krzeslo-metalowe-biaggio,id11281.html
Obrazek

ginewra
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:39
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: ginewra » 13 maja 2015, 9:39

W ogrodach od standardowych mebli wolę oglądać zastosowanie metalu, szkła i granitu. Zwłaszcza, że wiele możliwości dają nam firmy posiadające formy wtryskowe.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: malaka » 14 maja 2015, 11:03

Swoje fotele kupowałam na Sprzedajemy, w dziale "fotele i pufy", a dokładniej tu [link do oferty ogłoszenia wygasł]. Udało mi się znaleźć ładny, nieużywany komplet za o wiele niższą cenę niż w sklepach stacjonarnych, więc się opłacało.

benedyktxx
Aktywny
Aktywny
Posty: 204
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:20
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: benedyktxx » 15 maja 2015, 9:50

ginewra pisze:W ogrodach od standardowych mebli wolę oglądać zastosowanie metalu, szkła i granitu. Zwłaszcza, że wiele możliwości dają nam firmy posiadające formy wtryskowe.

Faktycznie coś w tym jest i to ostatnio bardzo modny trend!
U nas znajomi postawili obok domu takie magazyny zbożowe i z całością bardzo ciekawie się komponują zwłaszcza, że wszystkie wykończenia posiadają też z metalu: balustrady, rzeźby w ogrodzie...

BarbaraAndrecka
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2015, 17:02
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: BarbaraAndrecka » 30 maja 2015, 10:35

Chcecie zobaczyć prawdziwe cudeńka? Wejdźcie na stronę http://www.impresje24.pl/pol_m_Meble_Siedziska-108.html tam dopiero są niesamowite siedziska. Mam jeden z tych foteli ( czarno-biały w paski) idealnie się komponuje we wnętrzu, jest wygodny i taki dostojny:) idealny dla mnie :)

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: rozalia » 31 maja 2015, 19:27

Rzeczywiście całkiem niezłe :)

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: KamilaMeble » 08 cze 2015, 11:45

Jeżeli mowa o ciekawych krzesłach,fotelach czy pufach w oryginalnym wzorze i wersjach kolorystycznych,to polecam zajrzeć także do nas na KamilaMeble,na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

getinmeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2015, 14:20
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: getinmeble » 15 cze 2015, 13:49

Może takie krzesełko zwróci Waszą uwagę? Mi się bardzo podoba

Obrazek

PaulinaPk
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 07 cze 2015, 17:24
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: PaulinaPk » 16 cze 2015, 18:00

A ja kupilam kiedys we Francji dmuchane pufy z takim futrzanym pokrowcem (cos jak tutaj ale szersze i bez nog https://www.mybaze.com/pl/product/45974 ... &mbmid=420), bardzo fajnie sie sprawdzaja i sa oryginalne :)

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: KamilaMeble » 02 lip 2015, 10:17

Jeżeli chodzi o stylowe,oryginalne,designerskie krzesła,to polecam zerknąć także na naszą stronę,znajdziecie tutaj naprawdę szeroki wybór,a w razie pytań służymy pomocą na forum:)

Malinaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 23 kwie 2015, 9:33
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: Malinaa » 29 sie 2015, 21:47

Mi przy okazji kupowania mebli do ogrodu wpadły w oko krzesła z tego sklepu http://www.hagea.pl/krzesla można fajne perełki wyłapać;) lampy też mają ciekawe.
Dla chcącego, nic trudnego :)

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: Selsey » 16 wrz 2015, 13:40

Meble do ogrodu to osobna bajka i tutaj polecam skupić się na jak najlepszej jakości ich wykonania,mogą być nawet z ratanu i pamiętajmy o tym aby chować je na zimę. Inaczej bardzo szybko ulegną zniszczeniu.
Selsey.pl


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

Gotowe projekty domów