jak przerobić pokój bo oddzielić go rozsądnie od reszty domu

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

naczos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2014, 14:05
jak przerobić pokój bo oddzielić go rozsądnie od reszty domu

autor: naczos » 24 mar 2014, 14:16

Witam serdecznie

Poprosze Was o porady i pomysły jak dokonać małej przeróbki na pietrze MOjego domu.
Chodzi o oddzielenie poziomow tak by sobie nie przeszkadzać, na tą chwile wygląda to tak:
Obrazek ( schody w dół, przepraszam za jakosc i kota - ona z tym nie ma nic wspólnego :) )

Z góry dziękuje za wszelkie próby udzielenia pomocy

kasienka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 maja 2014, 16:21
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Re: jak przerobić pokój bo oddzielić go rozsądnie od reszty

autor: kasienka88 » 16 cze 2014, 11:54

musisz napisać dokładniej co chcesz osiągnąć bo szczerze to nie rozumiem

Kamil Baczyński
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 08 gru 2013, 14:44
Lokalizacja: Oleśnica
Re: jak przerobić pokój bo oddzielić go rozsądnie od reszty

autor: Kamil Baczyński » 08 mar 2015, 21:22

Na załączonym obrazku widzę pokój z otwartymi schodami na dół. Rozumiem, że chcesz zamknąć pomieszczenie, tak żeby schody nie były otwarte? Najlepszym rozwiązaniem jest ścianka w której osadzisz drzwi. Tylko schody są za ładne, żeby psuć je teraz ścianką. Możesz użyć płyt gk, bądź dla lepszej akustyki wymurować ścianę z pustaków 8cm.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: jak przerobić pokój bo oddzielić go rozsądnie od reszty

autor: insomnia » 09 mar 2015, 13:39

A może szklaną ścianą? Kiedyś na współnej w którejś rodzinie był pokazany salon a za szklaną ścianą była sypialnia z takimi jakby roletami więc jak chcieli się oddzielić od reszty domu zasuwali po prostu takie panele.
i am who i am

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: jak przerobić pokój bo oddzielić go rozsądnie od reszty domu

autor: martinrekk » 16 lip 2018, 9:38

Używam parawanu, bo mam salon połączony z kuchnią. Trochę kiepsko to wyglądało, a parawan uratował sprawę aranżacji w sumie ;) Dopasowany parawan brałem przez fototap.pl. Możesz sprawdzić, bezpłatna przesyłka, tylko 3 dni czekałem, a w innych sklepach terminy realizacji nawet do 3 tygodni :D


Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów