Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Masia_7
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2014, 13:34
Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: Masia_7 » 04 gru 2014, 12:39

Witam! Mieszkam na wsi i niestety w okresie zimowo-wiosennym często zdarza sie kilkunasto godzinny (czasem i 2-3 dni) brak prądu. Potrzebny mi agregat trójfazowy, benzyna, o mocy znamionowej 6kW (max.9kW), ze stabilizatorem napięcia, z rozruchem elektrycznym. Cena max. do 3500zł. Bardzo proszę o pomoc w wyborze firmy i modelu. Dzięki

mariankowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2015, 9:59
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu

autor: mariankowy » 26 lut 2015, 17:42

Ja prywatnie polecam zapoznać się z ofertą firmy Hydro-Tor. Mają bardzo duży wybór agregatów w bardzo korzystnych cenach. Sam u nich kupowałem, więc mam doświadczenie.

zamaroo
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2015, 20:42
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu

autor: zamaroo » 26 lut 2015, 21:29

Widziałam ostanio na stronie Bipromasz bardzo dużą ofertę agregatów. Zajrzyj sobie do nich na stroną, moze akurat znajdziesz to, czego potrzebujesz :)

Awatar użytkownika
Alfafan
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2015, 19:30
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu

autor: Alfafan » 01 mar 2015, 14:08

Dzięki za info :)
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Ribertos
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2017, 22:13
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: Ribertos » 28 cze 2017, 22:34

świetne są agregaty Kruzera - trójfazowe to modele zaczynające się THT. Cena mniej więcej taka jak Tobie odpowiada, ale sprzęt lepszej jakości niż u większości producentów. Przyjrzyj się im

montyjon
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2017, 13:21
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: montyjon » 29 cze 2017, 13:28

cześć! Jestem świeżo na forum, ponieważ po ostatnich nawałnicach i ciągłych problemach z prądem nerwy przemówiły same za siebie... Przymierzam się do zakupu agregata, tylko jeszcze nie bardzo wiem na co powinienem zwrócić uwagę, może ktoś podpowie?

Ribertos
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2017, 22:13
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: Ribertos » 13 lip 2017, 22:59

To tak jak tutaj rozmawiamy, sprawdźcie modele pojawiające się an forum. Ja polecam Kruzera bo sam mam, też się przydał, bo u sąsiada zerwało linię i nie mieliśmy prądu prawie 30 godzin.

faleos
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:48
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: faleos » 01 sty 2018, 15:46

Nowoczesne i bezawaryjne agregaty prądotwórcze można sobie zamówić w bthfast.pl sprawdzają się właśnie wszędzie tam, gdzie nie ma prądu. Co ważne jest prosty w obsłudze, wydajny, spokojnie zapewnia zasilanie na dłuższy czas. Opłaca się zakupić.

Maghda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 23 wrz 2016, 9:48
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: Maghda » 01 lip 2018, 15:55

Wielokrotnie już żałowałam, że nie mamy takiego agregatu, szczególnie, że od tego zależy nie tylko zwykła egzystencja w domu i wygoda, ale również i praca. Ostatnio znajomy pracujący przy budowach polecił mi sklep http://budmar-mb.pl. Ja kompletnie się na tym nie znam. Wiem, że firma jest zaufana, tylko pojawia się problem - który wybrać? Co polecacie?

ddanseuse_1
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 lip 2018, 16:18
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: ddanseuse_1 » 30 lip 2018, 16:30

Jakby ktoś potrzebował wynająć dobry sprzęt to polecam firmę http://www.agregaty-lodzkie.pl
Mają tego bardzo dużo i pomogą dobrać odpowiedni sprzęt. W razie czego doradzą też co kupić do domu. Ja byłam bardzo zadowolona.

Kliminho100
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2018, 10:19
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: Kliminho100 » 06 wrz 2018, 10:31

Kruzer ma spoko agregaty. Sam od nich kupiłem i jestem z niego bardzo zadowolony!

Karol557
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2020, 17:43
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: Karol557 » 20 lut 2020, 17:49

Nowoczesny i bezawaryjny agregat prądotwórczy jaki znam to ten z kruzera i polecam !

Oski88
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2020, 18:08
Re: Jaki agregat pradotworczy do domu,na wypadek braku prądu?

autor: Oski88 » 15 mar 2020, 18:12

Też mam kruzera i też polecam. Cena przystępna a jakością nie ustępuje w niczym tym agregatom bardziej znanych marek.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów