Wodzisław Śląski, szukam dobrego hydraulika

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

bodym
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2014, 12:05
Wodzisław Śląski, szukam dobrego hydraulika

autor: bodym » 24 paź 2014, 12:21

Szukam dobrego i niedrogiego hydraulika najlepiej z Wodzisławia do wymiany instalacji w nowo kupionym mieszkaniu z lat 60.
Z tego co sam się orientuje to do wymiany jest praktycznie wszystko ponieważ przede mną mieszkanie zajmowali starsi ludzi i nic od wielu lat nie było remontowanie.
Niestety w okolicy mieszkamy od roku i nie miałem jeszcze nikogo, kto mógłby polecić jakiegoś solidnego fachowca dlatego proszę o polecenie kogoś odpowiedniego.

bodym
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2014, 12:05
Re: Wodzisław Śląski, szukam dobrego hydraulika

autor: bodym » 24 paź 2014, 12:22

Za autoreklamę z góry dziękuje.

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Wodzisław Śląski, szukam dobrego hydraulika

autor: Bolas » 25 paź 2014, 22:42

To na co liczysz że polecę ci kogoś innego od siebie? Żory pewnie za daleko więc może książka telefoniczna lub Panorama Firm?

ernestKw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 11 lut 2014, 9:49
Re: Wodzisław Śląski, szukam dobrego hydraulika

autor: ernestKw » 26 paź 2014, 10:54

U mnie wymianą instalacji c.o. zajmował się Jacek z rybnickiego Pgb sytstem.
Gościu odpowiedni poodchodzi do tematu, zresztą do dzisiaj wszystko jest dobrze. Mogę polecić :)

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Wodzisław Śląski, szukam dobrego hydraulika

autor: Bolas » 27 paź 2014, 6:48

Żadna autoreklama nie ma to jak pisać posty i po kilku dniach na nie odpowiadać. Jakoś jak ktoś szuka z regionu Rybnickiego instalatora nagle pojawia się magiczny Jacuś z PGB.

MoBród
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 23 lut 2015, 9:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Wodzisław Śląski, szukam dobrego hydraulika

autor: MoBród » 23 lut 2015, 13:40

Kurczę, przecież każda, nawet sensowna odpowiedź w takim temacie będzie zaraz podejrzana o marketing szeptany, nawet jak ktoś prawdę napisze. Nie doradzę nic sensownego bo:
-za daleko mieszkam
-zaraz ktoś napisze, że nie wiadomo skąd wziął się magiczny Pan jakiś tam.
Sam raczej szukałbym po prostu w wyszukiwarce lub w portalach ogłoszeniowych, gdzie można pisać opinie o konkretnych fachowcach

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Wodzisław Śląski, szukam dobrego hydraulika

autor: Bolas » 23 lut 2015, 15:09

Niestety panie MoBród tak właśnie działa każdy kto szuka. My mamy za zadanie dopomagać, doradzać a nie się reklamować choć czuję że większość stałych bywalców/doradców ma na to większe prawo niż wchodzący tu anonimowi reklamodawcy co to biorą po 10gr za post - pełno takich na allegro. Do proponowania usług służy OFERTEO z którym to forum współpracuje.
Poza tym w zeszłym roku wiele postów pojawiało się z zapytaniem a gdy odpowiadałem że mam choćby 4km do potencjalnego klienta usłyszałem ze najbliżej jest pan Jacek z PGB którego zresztą znam osobiście :) Okazało się że sami sobie klepią wg mnie ATY-reklamę.
Przeglądając posty Elki mamy wgląd nt tego o czym pisze a większa część postów kończy się reklamą linkiem.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów