Dobre okucia budowlane - gdzie kupić?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
zuraw68
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 05 lut 2015, 20:28
Dobre okucia budowlane - gdzie kupić?

autor: zuraw68 » 13 lut 2015, 13:33

Witam wszystkich. Czy orientujecie się może gdzie można kupić dobre okucia budowlane? Są mi one potrzebne, ale nie znam żadnego sprawdzonego sklepu. Myślicie, że np ta oferta adoby.pl byłaby ok?
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

KTH
Re: Dobre okucia budowlane - gdzie kupić?

autor: KTH » 13 lut 2015, 17:50

a skąd jesteś ?

SKing08
Re: Dobre okucia budowlane - gdzie kupić?

autor: SKing08 » 13 lut 2015, 18:38

zuraw68 pisze:Witam wszystkich. Czy orientujecie się może gdzie można kupić dobre okucia budowlane? Są mi one potrzebne, ale nie znam żadnego sprawdzonego sklepu. Myślicie, że np ta oferta http://adoby.pl byłaby ok?


Oferta mi się wydaje w sumie dość spoko :)

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Dobre okucia budowlane - gdzie kupić?

autor: tetate » 27 maja 2015, 6:20

My w firmie od jakiegoś czasu zamawiamy tutaj:
http://www.legallais.pl/ - jest to dość spory sklep internetowy, maja bardzo duży wybór tego typu produktów . Nie tylko okucia budowlane ale również inne materiały eksploatacyjne, tanie środki chemiczne. Dodatkowo przy większych zamówieniach można z nimi negocjować ( nasza firma na przykład jako stały klient dostaje zawsze dodatkowy rabacik).

Porównałem sobie swego czasu z innymi firmami, szczgólnie tymi stacjonarnymi to jednak tutaj jest najtaniej.

Euro-Zakupy
lubie spamować
Posty: 179
Rejestracja: 12 cze 2013, 15:34
Re: Dobre okucia budowlane - gdzie kupić?

autor: Euro-Zakupy » 27 maja 2015, 12:24

Moim zdaniem generalnie rzecz biorąc warto poszukać w dobrych sklepach internetowych,to dotyczy zarówno artykułów budowlanych jak i akcesoriów do domu,warto zwrócić uwagę również na naszą stronę,chętnie pomożemy podczas wyboru:)

gatczos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:49
Re: Dobre okucia budowlane - gdzie kupić?

autor: gatczos » 27 paź 2019, 9:42

Producent okuć budowlanych kaprys-met ma ich wiele i za ciekawe ceny, nie są one wysokie, według mnie są przystępne i warto skorzystać z tego sklepu, ja jestem zadowolony


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów