Poszerzenie bramy w blaszaku

Dobrze dobrana brama garażowa to wygoda i bezpieczeństwo. Jeśli zastanawiasz się jaki model wybrać, jak zamontować bramę, jaki wybrać napęd, szukasz bramy w dobrej cenie, albo określonym kolorze ? zapraszamy do tego działu.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Randalf
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2015, 17:51
Lokalizacja: Świętochłowice
Poszerzenie bramy w blaszaku

autor: Randalf » 09 lut 2015, 17:58

Witam. jak w temacie. Czy jest możliwość a jak tak to jak poszerzyć bramę wjazdową do bramy garażowej. Ponieważ, sam garaż jest dobry. Mój samochód to skoda Fabia Hatchback 2003 i jakbym miał prawe lusterko pełnowymiarowe to samochód już nie wjedzie z otwartymi lusterkami. Dlatego zgłaszam się o pomoc w tej sprawie (zdjęcie garażu dostarczę jutro). Bo jest o to spór i nie wiem ile to wyjdzie w kosztach. Chodzi tu o zwykła bramą skrzydłową, bo rolowana z silnikiem to za duże koszty. Samą bramę nie wiele chciałbym poszerzyć (w zupełności by wystarczało nawet po 5 cm na boki) byle nie byłoby strachu o porysowanie samochodu :)

KTH
Re: Poszerzenie bramy w blaszaku

autor: KTH » 09 lut 2015, 19:36

jeśli poszerzysz otwór po 5 cm to powstanie szpara 10 cm po środku, przespawanie zawiasów nie problem, na jedno ze skrzydeł będziesz musiał wspawać brakującą część z kątowników i blachy oraz zamek lub zasuwy. Ogólnie to najprostsze rozwiązanie bez większych kosztów.

max 500 zł ślusarz za to weźmie a brama to już ponad 500 zł ;-)

fabiszcze lusterek nie pourywa i lakieru na nich nie porysuje, jeden dzień pracy dla 2 osób i po krzyku

anastazja4390
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 21 lut 2014, 18:30
Re: Poszerzenie bramy w blaszaku

autor: anastazja4390 » 26 sie 2021, 21:08

Randalf pisze:Witam. jak w temacie. Czy jest możliwość a jak tak to jak poszerzyć bramę wjazdową do bramy garażowej. Ponieważ, sam garaż jest dobry. Mój samochód to skoda Fabia Hatchback 2003 i jakbym miał prawe lusterko pełnowymiarowe to samochód już nie wjedzie z otwartymi lusterkami. Dlatego zgłaszam się o pomoc w tej sprawie (zdjęcie garażu dostarczę jutro). Bo jest o to spór i nie wiem ile to wyjdzie w kosztach. Chodzi tu o zwykła bramą skrzydłową, bo rolowana z silnikiem to za duże koszty. Samą bramę nie wiele chciałbym poszerzyć (w zupełności by wystarczało nawet po 5 cm na boki) byle nie byłoby strachu o porysowanie samochodu :)

Ja tak urwałam lusterko, na szczęście trafiłam na poradę jak się zachować w takim przypadku i wiedziałam co zrobić i od czego zacząć procedury by mi uznano szkodę.


Wróć do „Bramy garażowe ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów

cron