Wanna z hydromasażem

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

perpetta
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2015, 16:14
Lokalizacja: Kraków
Wanna z hydromasażem

autor: perpetta » 04 lut 2015, 16:17

Witam wszystkich. Rozpoczynam ten wątek, ponieważ chciałabym w swojej nowej pięknej łazience wannę z hydromasażem (moje marzenie!). Niestety wyborem sprzętów zajmuję się sama, a ukrywać nie będę, że za bardzo się na tym nie znam. Stąd bierze się moje pytanie. Na co zwrócić uwagę? Jakie parametry? Poza rozmiarem rzecz jasna ;) Tylko BARDZO PROSZĘ BEZ SPAMÓW LINKOWYCH, tylko konkretne informacje. Liczę, że znajdę tu bardziej doświadczone osoby w kupowaniu takich rzeczy.

Piotrek1899
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 07 maja 2014, 21:28
Re: Wanna z hydromasażem

autor: Piotrek1899 » 04 lut 2015, 20:28

Sam osobiście nie mam wanny z hydromasazem ale moge Ci podpowiedziec na co zwrócic uwage:
-na łatwośc w czyszczeniu dysz-chodzi o to zeby mozna je bylo ewentualnie wykręcic i wyczyscic.Wanna raz na jakis czas(w sumie dosc czesto) nalezy wydenzyfekowac specjlistycznymi płynami.A żeby to dobrze zrobic nalezy wyczyscic dysze poniewaz tam równiez zbiera sie brud.
-kupic wanne z dobrej firmy np.Cersanit,Koło lub innych znaczących firm poniewaz łatwiej o serwis

pajeczyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 lut 2015, 13:44
Re: Wanna z hydromasażem

autor: pajeczyna » 06 lut 2015, 14:41

Pytanie ile masz pieniędzy na tą wannę ;) Bo wiesz, tanio jej raczej nie kupisz.

zamaroo
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2015, 20:42
Re: Wanna z hydromasażem

autor: zamaroo » 08 lut 2015, 20:57

Wanna z hydromasażem. Marzenie. Jak kiedyś będę miała własne mieszkanie to na pewno też sobie zamontuję taką. I dodatkowo deszczownicę i parawan prysznicowy, żeby mieć dwa w jednym.

perpetta
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2015, 16:14
Lokalizacja: Kraków
Re: Wanna z hydromasażem

autor: perpetta » 09 lut 2015, 10:00

Mam na to max. 10 - 11 tys. Tylko szukam czegoś porządnego, na lata. Zdaję sobie sprawę, że to nie będzie tani interes.. No dla mnie właśnie przyszedł czas na spełnianie marzeń:)

Awatar użytkownika
cloude
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 16 kwie 2014, 9:44
Re: Wanna z hydromasażem

autor: cloude » 09 lut 2015, 11:20

Świetna sprawa taka wanna;) moja znajoma ma, ale nie pamiętam jakiej firmy, jak już kupisz uważaj z wlewaniem płynu do kąpieli, pamiętam, że miała taką sytuację, że wlała za dużo i piana zaczęła jej z wanny uciekać;D
`Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.`

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Wanna z hydromasażem

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 09 lut 2015, 12:48

cloude pisze:Świetna sprawa taka wanna;) moja znajoma ma, ale nie pamiętam jakiej firmy, jak już kupisz uważaj z wlewaniem płynu do kąpieli, pamiętam, że miała taką sytuację, że wlała za dużo i piana zaczęła jej z wanny uciekać;D
Ile kosztuje chemia i jak często jest stosowana?

Awatar użytkownika
bachus
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5014
Rejestracja: 01 sie 2006, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk
Re: Wanna z hydromasażem

autor: bachus » 09 lut 2015, 17:37

Tomasz_Brzeczkowski pisze: Ile kosztuje chemia i jak często jest stosowana?

I tak nie wstawisz do tej swojej "komfortowej" łazienki, więc po co Tobie takie informacje?

pajeczyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 lut 2015, 13:44
Re: Wanna z hydromasażem

autor: pajeczyna » 10 lut 2015, 12:02

perpetta: a to sporo masz, w sumie wannę z hydro masazem kupisz juz w okolicach tysiaka, ale to też zależnie od rodzaju dysz i podobnych parametrów.

Sanitbuy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2015, 11:59
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Wanna z hydromasażem

autor: Sanitbuy » 25 lut 2015, 15:25

Przy zakupie tego typu urządzeń trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaj hydromasażu. Potrzeba odpowiedzieć na podstawowe pytania: w jakim celu planuje Pani kupić wannę z hydromasażem? Czy jest to tylko kwestia relaksu po dniu pracy, czy też są to względy schorzeń fizycznych?

Ile ma Pani miejsca w łazience? Trzeba pamiętać, że wanna z hydromasażem służy po części do relaksu więc powinna być przede wszystkim wygodna a to często znaczy również nieco większa.

W którym miejscu planuje Pani umieścić wannę: czy chce Pani, aby stała przy ścianie, w narożniku czy też ma być wolnostojąca?

Do tego dochodzi pytanie o rodzaj materiału, z którego wanna powinna zostać wykonana. Po odpowiedzeniu na powyższe pytania, uzyska Pani bardziej konkretny obraz oczekiwań, dzięki czemu łatwiej będzie mi udzielić pomocy.

Ina Łazienkowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 03 kwie 2014, 13:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Wanna z hydromasażem

autor: Ina Łazienkowska » 04 mar 2015, 14:19

pajeczyna pisze:perpetta: a to sporo masz, w sumie wannę z hydro masazem kupisz juz w okolicach tysiaka, ale to też zależnie od rodzaju dysz i podobnych parametrów.
Za "tysiaka" kupisz produkt niskiej jakości, wyprodukowany w Chinach, który po pół roku się zepsuje i będzie trzeba kuć płytki, żeby dostać się do mechanizmu.
Jeżeli rozmawiamy o wannie z hydromasażem, która ma wytrzymać kilka lat, to rozmowa zaczyna się na poziomie 10 000 zł.

perpetta
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2015, 16:14
Lokalizacja: Kraków
Re: Wanna z hydromasażem

autor: perpetta » 06 mar 2015, 9:48

Często mnie bolą plecy, ale nie jest to spowodowane schorzeniem (tak myślę). Więc postawmy na przyczyny relaksowe. moja łazienka ma 7 m2, więc to całkiem sporo. Dalej, myślałam o wannie w narożniku, ale tak by nie dotykała bezpośrednio ścian, tylko była koło pół metra od nich. Materiał jest mi obojętny, ale dobrze by było aby była bezpieczna dla dzieci, bo czasem odwiedza nas rodzina z małymi dziecmi. Acha no i dobrze by było, gdyby nie była zbyt głośna.. (nie wiem nawet czy to krytetium jest możliwe do wykonania..

buksinski
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 06 mar 2015, 13:43
Re: Wanna z hydromasażem

autor: buksinski » 06 mar 2015, 13:51

Marzy mi się kiedyś taka wanna z hydromasażem. Oczywiście wiadomo, ze prysznic jest bardziej praktyczny, ale taka wanna raz na jakiś czas to jest jak wybawienie.

Awatar użytkownika
Luidzi09
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2015, 14:57
Lokalizacja: Malbork
Re: Wanna z hydromasażem

autor: Luidzi09 » 10 mar 2015, 10:09

poziom funkcjonalności i szacowana żywotność -o to ostatnie dobrze zapytać. Moja padła po 5 latach. Dobrze jest też wiedzieć co można a czego nie można robić w takiej wannie.
Im dłużej się żyje, tym ranek jakby wcześniej przychodzi z każdym rokiem.

matiszati
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 12:13
Kontaktowanie:
Re: Wanna z hydromasażem

autor: matiszati » 10 mar 2015, 10:12

Zanim kupisz zobacz sobie sklep Akcjum na stronie www.akcjum.pl. Doskonałe wanny z multi-opcjami.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

Gotowe projekty domów