Kontenery - oszczędnie a solidnie

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

evelkaa2809
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2013, 22:49
Kontenery - oszczędnie a solidnie

autor: evelkaa2809 » 05 lip 2013, 23:00

Witam. Chciałabym polecić firmę KONT - DAR. Jest to firma specjalizująca się w produkcji kontenerów. Mogą mieć one zastosowanie jako : biura, pomieszczenia socjalne, sanitarne czy magazynowe. W ofercie firmy jest również wynajem kontenerów. Jest ona przeznaczona zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i prywatnych inwestorów. Firma ma w swoim zakresie również transport kontenerów. Polecam kontenery socjalne - można zorganizować w nich szatnie dla pracowników, jak również można je wyposażać w urządzenia sanitarne wydzielając łazienki i kuchnie. Atrybutem takich kontenerów są na pewno mniejsze koszty realizacji. Zachęcam do odwiedzenia strony http://www.kontdar.pl/

Awatar użytkownika
tommy83
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 03 gru 2013, 10:09
Re: Kontenery - oszczędnie a solidnie

autor: tommy83 » 04 lut 2015, 9:43

A jak cenowo prezentują się takie kontenery? Bo niestety nie znalazłem informacji na ich stronie.
A może znacie jeszcze jakieś inne firmy, które produkują kontenery?

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Kontenery - oszczędnie a solidnie

autor: Enerbau » 04 lut 2015, 10:12

[link do oferty na Allegro wygasł]

Awatar użytkownika
Darek83
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 10 kwie 2014, 13:27
Re: Kontenery - oszczędnie a solidnie

autor: Darek83 » 04 lut 2015, 15:39

tommy83 pisze:A może znacie jeszcze jakieś inne firmy, które produkują kontenery?
Tego typu firm jest sporo, chociażby ta - http://www.kontenery.weldon.pl/kontenery/budowlane/.
A czy ktoś z Was korzystał z usługi wynajmu kontenerów? Jak to wygląda w praktyce? Pytam, bo potrzebne są mi kontenery budowlane, jednak nie chciałbym ich od razu kupować, bo wiadomo, że to niemały wydatek.

Jinoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2015, 13:41
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Re: Kontenery - oszczędnie a solidnie

autor: Jinoo » 08 lip 2015, 12:44

Ja osobiście mogę polecić firmę WC SERWIS. Korzystałem już niejednokrotnie z ich usług i jeżeli chodzi o kontenery i toalety przenośne, to chyba są najlepsi w kraju. To ich strona, na której znajdziesz konkretniejsze informacje: http://www.wcserwis.pl/

Andreas45
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 11 lut 2016, 14:50
Re: Kontenery - oszczędnie a solidnie

autor: Andreas45 » 18 kwie 2016, 18:44

z tego co wiem, to jeśli ktoś nie planuje dużej i długotrwałej inwestycji, to bardziej opłaca się wynająć kontenery niż je kupować. Znajomy ostatnio wynajmował od firmy Amipol kontenery budowlane, ale mają podobno też sanitarne i morskie.

iguśka547
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2021, 15:41
Re: Kontenery - oszczędnie a solidnie

autor: iguśka547 » 09 wrz 2021, 10:09

Wynajmij kabinę z umywalką oraz mydłem antybakteryjnym i antywirusowym, spełniające wymogi bezpieczeństwa potrzebne do zachowania pełnej ochrony i komfortu.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 37 gości

Gotowe projekty domów