Sztukateria elewacyjna

Trudno wątpić, że docieplenie budynku jest opłacalną inwestycją. Ale jak wykonać docieplenie budynku? Jakie materiały wybrać? Jakie są dostępne technologie? Czym się różnią? Odpowiedzi wszystkie pytania dotyczące docieplania budynków znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Daria1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 cze 2013, 8:19
Sztukateria elewacyjna

autor: Daria1 » 27 cze 2013, 8:38

Jestem przed ocieplaniem mojego domku w Lublinie. Szukam sztukaterii elewacyjnej o ciekawym kształcie. Znalazłam po wnikliwym przeszukaniu internetu stronkę, która wykonuje nietypowe elementy na wymiar, ale w Tomaszowie Lubelskim. Troszkę jak dla mnie za daleko :) . A może tak z Lublina ktoś zna taką firmę?

konrad558
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2015, 14:30
Re: Sztukateria elewacyjna

autor: konrad558 » 16 sty 2015, 14:34

witam
ja mogę ci polecić to przedsiębiorstwo http://www.gzymsy-elewacyjne.pl/ Współpracowałem z nimi i mogę stwierdzić że są bardzo solidni:) nie miałem z nimi najmniejszych problemów i wszystko poszło szybko w miarę możliwości i sprawnie:)

karokier
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 28 maja 2013, 8:44
Lokalizacja: Kraków-Balice
Re: Sztukateria elewacyjna

autor: karokier » 26 sty 2015, 14:40

Dobry murarz to i z pospolitych cegieł Terca zrobi dzieło sztuki :P U mnie sąsiad ma wymurowany z cegieł asymetryczny cokół pod ogrodzenie. Byłem pewny, że to płytki klinkierowe na betonie, a to jednak cegła :) Proponowałbym znaleźć po prostu fachowca z zacięciem artystycznym, a nie firmę, która skasuje za takie zlecenie straszliwe pieniądze...

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Sztukateria elewacyjna

autor: miki789 » 27 kwie 2018, 9:28

Bardzo dobrą sztukaterię robi Perfect Styr, ja bym ich dekoracje polecił. Z jednej strony styropian jest faktycznie twardy, a z drugiej ozdoby są precyzyjnie docięte, już kilka dostaw dla mnie robili i ani do gzymsów, ani do boni nie mogłem się przyczepić, żeby miały jakieś defekty, niedoróbki i inne takie.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Sztukateria elewacyjna

autor: robertkrajcarz » 21 cze 2018, 11:48

Ja też tam kupiłem sztukatrięco miki789

Krystiores
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2018, 13:18
Re: Sztukateria elewacyjna

autor: Krystiores » 21 cze 2018, 13:20

Jeśli chodzi o sztukaterię, to ja korzystałem z usług tej firmy: Akademia Sztukaterii mają naprawdę ogromny wybór, znajdziecie u nich praktycznie wszystko i to w bardzo dobrych cenach, jak dla mnie świetna firma i na pewno do nich wrócę jeśli będę coś potrzebować związanego ze sztukaterią :) Wam też polecam zerknąć. Bo zdecydowanie warto. Pozdrawiam.

mszymek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2019, 12:56
Re: Sztukateria elewacyjna

autor: mszymek » 17 wrz 2019, 17:23

Mogę wam tylko polecić firmę, która sama projektuje wszystkie dodatki elewacyjne.
Mają bardzo dobrą ofertę na zakup sztukaterii elewacyjnej w GrodGzyms koniecznie zapytajcie mailowo. Wysyłaliśmy zapytanie do 3 firm i zdecydowania byli najlepsi. Mają tak naprawdę wszystko z tego tematu - od listw elewacyjnych po detale ozdobne.


Wróć do „Docieplanie budynków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów