Kabina prysznicowa

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ucio69
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:31
Lokalizacja: Poznań
Kabina prysznicowa

autor: Ucio69 » 18 wrz 2007, 17:24

Witam
Mam pewien problem znalazłem kabinę prysznicową produkcji czeskiej za 2,5tys ze wszystkimi bajerami. Moje pytanie jest następujące czy należy do takich kabin montować filter?czy w ogóle ten sprzęt jest wart tej ceny?proszę o pomoc

komarr

autor: komarr » 19 wrz 2007, 7:42

kabina masazowo parowa, ze wszystkimi bajerami kosztuje 13 tyś zł wiec 2,5 to dziwnie tanio.

a tak w nawiasie, 13tys zł nie jest współmierne z technologią tej kabiny.

adamis
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2756
Rejestracja: 09 wrz 2006, 13:11

autor: adamis » 19 wrz 2007, 16:28

Z takimi bajerami to najtańsza Chińska kosztuje ok. 4tys.A tandeta straszna :shock:
adam

Awatar użytkownika
OSCAR
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 02 lip 2007, 17:22
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

autor: OSCAR » 20 lis 2007, 11:18

Nowoczesne kabiny posiadają dysze samoczyszczące, więc problem został rozwiązany przez producentów!

Awatar użytkownika
extra_rybaczki
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2007, 11:48
Lokalizacja: z poduszki do siedzenia

autor: extra_rybaczki » 01 gru 2007, 15:00

No to mamy niezłego ryzykanta :) Niedługo pojawią się na forum posty o różnych przejściach z tą kabinią i dłuuugi testimonial co w niej przestało kiedy działać :D

Joan
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2007, 12:47

autor: Joan » 01 gru 2007, 19:40

Witam
Jestem handlowcem, z dosyć długim stażem, miałam różne propozycje sprzedaży kabin tak zwanych masażowo-parowych, produkowanych w Chinach i sprowadzanych do polski przez pośredników. Zadawałam różne pytania: czyszczenie między profilami, osiadanie mydła czy też wody na szkle, schodzenie pokrywy z profili, no i przede wszystkim brak częsci zamiennych. Na żadne niepytanie nie uzyskałam odpowiedzi (już nie mówię o wyczerpującej, poprostu żadnej odpowiedzi), to było przez handlowców w/w firm lanie wody. Inna trochę sprawa ma się z wannami z hydro. Jak słyszę, ze ktoś kupił nową wannę z hydro, z super wyposażeniem za 3500,00zł, to mi się zęby zaciskają... ale cóż, nie o tym jest mowa. Prośba, opamiętajcie się, nie ma rzeczy DOBRYCH I TANICH.

PS. chyba mnie poniosło

Joanna


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 25 gości

Gotowe projekty domów