INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Silesia-Tech
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2014, 12:27
INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

autor: Silesia-Tech » 17 lip 2014, 12:45

Witam serdecznie,

Silesia-Tech jest firmą oferującą projekt, sprzedaż, montaż oraz serwis szerokiej gamy systemów bezpieczeństwa.
W swojej ofercie posiadamy systemy telewizji przemysłowej CCTV, zarówno w wersji analogowej jak i cyfrowej.
Działamy na terenie śląskich miast takich jak Katowice, Gliwice, Rybnik, Żory, Zabrze, Mikołów, Tychy i pozostały obszar śląska.

Zapraszam na naszą stronę
www.silesiatech.pl

pozdrawiam
Karol
Obrazek

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

autor: tetate » 25 lip 2014, 9:20

Dobrym systemem jest również Micra z Satel. Działa on bezprzewodowo - czyli czujniki ruchu oraz pozostałe elementy alarmu komunikują się z centralką w bezprzewodowy sposób. Dzięki temu, montaż sprowadza się do przytwierdzenia w odpowiednich miejscach czujników ruchu plus centralki itd. Odsyłam do tego artykułu http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/112,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-czesc-1.--male-obiekty w którym znaleźć można więcej informacji na ten temat.

SecuritySystems24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 30 lip 2014, 12:26
Kontaktowanie:
Re: INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

autor: SecuritySystems24 » 01 sie 2014, 7:37

Systemy alarmowe oraz monitoringu znajdziecie także u nas na SecuritySystems24.pl gdzie fachowa obsługa chętnie pomoże i doradzi podczas wyboru.

carmin70
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2014, 12:27
Re: INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

autor: carmin70 » 06 lis 2014, 13:36

Ja kilka razy korzystałam z usług firmy Miwi Urmet i dlatego też się przekonałam po raz kolejny bo uważam ich za fachowców i odnośnie montowania systemów przeciwpożarowych oraz systemów alarmowych więc na terenie swojego domu mam właśnie ich sprzęt - jak na razie jeszczze nie używany i mam nadzieje, że nie będzie potrzebny :)

SecuritySystems24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 30 lip 2014, 12:26
Kontaktowanie:
Re: INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

autor: SecuritySystems24 » 20 lis 2014, 10:24

A zaglądaliście także na naszą stronę? Bo jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości,teraz mamy kilka ciekawych promocji na szereg akcesoriów związanych z monitoringiem CCTV i nie tylko.

Staszek_Was
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2014, 10:40
Re: INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

autor: Staszek_Was » 07 sty 2015, 10:24

Ja natomiast polecam firmę CTR Partner. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i duży wybór urządzeń. http://www.ctr.pl/

Staszek_Was
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2014, 10:40
Re: INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

autor: Staszek_Was » 07 sty 2015, 10:26

Ja natomiast polecam firmę CTR Partner. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i duży wybór urządzeń. http://www.ctr.pl/

dendrytus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2011, 12:19
Lokalizacja: lisie kupy
Re: INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

autor: dendrytus » 07 sty 2015, 12:42

Staszek_Was pisze:Ja natomiast polecam firmę CTR Partner. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i duży wybór urządzeń. http://www.ctr.pl/


To słaba firma skoro zatrudnił idiotów i oszustów.
Dlaczego oszustów, bo ich pracownicy latają po forach i rejestrują się jako zadowoleni klienci.
A dlaczego pracują tam idioci? Bo myślą, że to działa i nikt się nie połapie.

JAK NIEWYOBRAŻALNIE TRZEBA BYĆ TĘPYM, ABY STOSOWAĆ TEN CHAMSKI TYP REKLAMY.
JAK TRZEBA BYĆ KRETYNEM, ABY POTENCJALNYCH KLIENTÓW TRAKTOWAĆ JAK DEBILI?

Tak panie JanuszBes czy Staszek_Was czy jak tam się jeszcze nazwałeś. Podana przez ciebie firma to cieniasy skoro cię zatrudniają.
A i przy okazji firma ctr.pl i kamery.pl to ta sama firma.

PS.
Może baranie zapoznaj się najpierw z definicją słowa PROFESJONALNY
Im wyżej wzlatujemy tym mniejsi wydajemy się tym, którzy nie umieją latać
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Martomik
lubie spamować
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2015, 0:05
Re: INSTALACJE SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU

autor: Martomik » 21 sty 2015, 6:48

Z kolei osobom z Warszawy i okolic mogę polecić firmę mprmonitoring.pl. Dotrzymują terminów, wytłumaczyli mi, jak działa ten alarm, a za porady już po montażu nie musiałam płacić. :)


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów