Który deweloper jest najlepszy?

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Cudna » 30 wrz 2014, 12:42

Greengaz to, że o danym deweloperze pisze się źle na jednym czy kilku portalach nie jest wyznacznikiem... Bo nie znam dewelopera, o ktorym pisze się w samych superlatywach... Głównie piszą Ci niezadowoleni i to jest smutne. A samych portali do ocen firm jest cała masa...

Greengaz
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 682
Rejestracja: 07 cze 2013, 20:28
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontaktowanie:
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Greengaz » 30 wrz 2014, 13:34

Ponieważ nie reklamujesz, a tylko/aż jesteś zainteresowana, to przyjmij powyższe jako ostrzeżenie i wykaż maksymajną czujność.
W końcu przekazujesz w ich ręce oszczędnośći życia lub kredyt na wiele lat.
Obalam mity na temat ogrzewania propanem.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Cudna » 09 paź 2014, 10:08

Greengaz oczywiście, że zła informacja jest ostrzeżeniem. Ale nie wydaje mi się, żeby wszystkie te zle wypowiedzi były prawdziwe... A dlaczego tak myślę? Ponieważ w przypadku Robyg, mam znajomych, którzy kupili u nich jedno z pierwszych mieszkań i doskonale wiedzą co się dzieje u nich na osiedlu. Zdaję sobie sprawę, z kosztów. Być może jestem jedną z nielicznych osób, które są w dość komfortowej sytuacji i nie muszę brać kredytu.

Karol-budowlaniec
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2014, 4:45
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Karol-budowlaniec » 15 paź 2014, 4:54

Co do dewelopera, to warto zwrócić uwagę na wielkopolską firmę - PTB Nickel, która aktualnie w Poznaniu będzie realizować kolejną inwestycję - na Jeżycach. Porządna i odpowiedzialna, zna się na tym co robi. Oferta dostępna na stronie, możecie sprawdzić.

zeus09
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 01 kwie 2014, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: zeus09 » 16 paź 2014, 9:20

Ostatnio w oko wpadła mi strona http://www.wechta.pl/. Też mają bardzo fajne realizacje projektów i z tego co słyszałem dobre opinie na rynku.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: tetate » 17 paź 2014, 15:50

Oczywiście, że można się targować ! Szczególnie jeśli kupujemy mieszkanie na przykład na najwyższym piętrze albo narożne.
Niektórzy z tego nie korzystają a szkoda bo można jednak sporo zejść z ceny.
Obecnie w zasadzie wszyscy deweloperzy moim zdaniem dbają o własną markę, w końcu zależy im na dobrej opinii tak więc jednak starają się budować bloki porządnie.
Umieszczam na dole link:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-katowice/ - który nakieruje Was do wirtualnych targów nieruchomości. Akurat tutaj można przejrzeć sobie jakie inwestycje mieszkaniowe powstają w Katowicach.

kopaczkowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2014, 19:11
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: kopaczkowa » 03 lis 2014, 19:15

ja myślę, że każdy ma swojego dewelopera u którego kupił albo ma zamiar kupić mieszkanie! ja zainwestowałam w lokum w 4 wieżach w katowicach i nie mogę się doczekać kiedy w końcu zamieszkam w swoim M2!!

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Cudna » 12 lis 2014, 11:30

Wiadomo, że każdy budynek został zbudowany przez firmę X, Y. Ja ciągle jeszcze nie wybrałam, ale idę drugi raz na dni otwarte, które będą w najbliższy weekend w Warszawie w robyg'u. Mam nadzieję, że dowiem się wszystkiego co potrzebuję nt. tego ich inteligentnego domu. To co widziałam na stronie podoba mi się i zastanawiam się czy są szansę na powiększenie tych opcji.

Łukasz-Kraków
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2014, 13:35
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Łukasz-Kraków » 12 lis 2014, 13:47

Pytanie który deweloper jest najlepszy jest pytaniem mega trudnym. Każdy z nas może mieć pozytywne lub negatywne zdanie na temat tego czy innego dewelopera, ale ciężko wyrobić opinię najlepszego, bo do takiej opinii trzeba mieć szersze porównanie, a chyba każdy z nas w swoim życiu skorzysta lub skorzystał z jednego może dwóch, max. trzech deweloperów, a to za mało moim zdaniem, żeby wskazać od razu "najlepszego" dewelopera. Sam skorzystałem z SM Salwator z Krakowa i jestem bardzo zadowolony, szybko, sprawnie, znośna cena i brak jakiś wad czy przekrętów, więc firmę Salwator uważam za godną polecenia i wartą zaufania, ale nie napiszę od razu z tego tytułu, że to najlepszy deweloper, bo nie miałem do czynienia z innymi.
Łukasz

papla39
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2014, 9:38
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: papla39 » 05 gru 2014, 9:40

Zabrze i Mikołów to zdecydowanie Trojan. Jeśli chodzi o kontakt z klientem i dopełnianie formalności to naprawdę musze przyznać, ze mnie mile zaskoczyli. Do tego mieszkanie wygląda super, nasz znajomy, z zawodu budowlaniec sprawdzal to lokum już po wybudowaniu i ocenil stan techniczny na bardzo dobry.

majsterkowicz33
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: majsterkowicz33 » 23 gru 2014, 12:55

ja ostatnio sprzedawałem mieszkanie od jednego z deweloperów to wyceniało mi to biuro http://ekspertyzy.waw.pl/ daje kontakt, bo na pewno sie przyda tym, którzy sprzedaja teraz i szukaja dobrej, rzetelnej wyceny

olka_olka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2014, 16:13
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: olka_olka » 31 gru 2014, 16:15

Ja korzystałam z usług firmy Elmis i nie mogę narzekać. Solidna firma, jasny system rozliczeń finansowych

MirosławW
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2012, 12:30
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: MirosławW » 09 sty 2015, 11:37

Strasznie nie lubię takich pytań:P tzn wiesz gdyby padło pytanie deweloper A czy deweloper C było by to prostszym zadaniem , bo deweloperów na terenie wawy jest mnóstwo. Każdy oferuje coś innego niż pozostali, jeden daje więcej...drugi mniej a trzeci zmiata ich swoją ofertą z powierzchni ziemi;) Z mojego doświadczenia mogę się wypowiedzieć tylko na temat jednego, aras mówię tu dokładnie o ich inwestycji na trakcie lubelskim. Po parunastu ładnych latach teściowie postanowili wynieść się saskiej kępy pod miasto bo stwierdzili że mają dość zgiełku no i skoro i tak już tylko doglądają firmy z domu to co za różnica gdzie będą super podejście naprawdę też bym chciał móc podjąć tak swobodnie taką decyzję.... w każdym bądź razie sami zaczęliśmy z żoną marzyć o przeprowadzce, może nie koniecznie na to samo osiedle co teściowie bo co za dużo to nie zdrowo...ale jak tak wpadamy do nich na jakiś obiad albo kolację i możemy sobie spokojnie siąść w ogródku to jest to naprawdę wielka przyjemność...

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Cudna » 09 sty 2015, 15:54

MirosławW, nikt nie lubi tych pytań :) I każdy chwali swoje... Lub nie... jak w wielu przypadkach trafia się w necie.

syl_sio
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 31 lip 2014, 15:04
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: syl_sio » 19 sty 2015, 7:21

Ten który ma zadowolonych klientow. Ja zanim kupilam mieszkanie od http://www.pajo.pl/nieruchomosci/ tej firmy, pojechałam na ich dotychczasowe place budowy i pogadalam z ludzmi którzy od nich kupili mieszkanie i dowiedziałam się ze warto.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów