Pianka poliuretanowa

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Pianka-poliuretanowa
Pianka poliuretanowa

autor: Pianka-poliuretanowa » 28 lis 2014, 16:23

Polecam zastosowanie natryskowej pianki poliuretanowej w budownictwie. Materiał doskonale sprawdza się przy wykonaniu izolacji termicznych, hydroizolacji, ocieplaniu dachów płaskich skośnych. Wykazuje doskonałą szczelność i nie posiada łączeń. Pianka poliuretanowa jest wodoszczelna, nienasiąkliwa, jako jedyny materiał termoizolacyjny po wykonaniu zewnętrznej izolacji dachu, posiada właściwości hydroizolacyjne.
W przypadku ociepleń poddaszy odznacza się wysoką szczelnością oraz doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi.

Przemysław Kalicki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 437
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:13
Re: Pianka poliuretanowa

autor: Przemysław Kalicki » 28 lis 2014, 16:29

witamy kolejnego fachowca na forum

Pianka-poliuretanowa
Re: Pianka poliuretanowa

autor: Pianka-poliuretanowa » 28 lis 2014, 16:35

A dziękuję sedecznie za powitanie na forum. Pozdrawiam

KTH
Re: Pianka poliuretanowa

autor: KTH » 28 lis 2014, 19:10

ciekawe czy wie kto go witał ;-)

Przemysław Kalicki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 437
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:13
Re: Pianka poliuretanowa

autor: Przemysław Kalicki » 28 lis 2014, 22:14

Jeszcze jedno ogłoszenie ... A się dowie :)

KTH
Re: Pianka poliuretanowa

autor: KTH » 28 lis 2014, 22:30

8)

no to co z tą pianką w końcu ?

jakieś informacje, co, do czego i jak, kto to produkuje, jakiś dystrybutor, wykonawca adres www, emial, telefon ... i dlaczego jest lepsza, niż zabezpieczenie antykondensacyjne na metalowych elementach konstrukcyjnych

Pianka-poliuretanowa
Re: Pianka poliuretanowa

autor: Pianka-poliuretanowa » 29 lis 2014, 13:26

Witam,
Jestem wykonawcą i stosuję surowce wielu producentów. Adres internetowy do strony podałem w pierwszym poście. Na stronie, można znaleźć telefon i dodatkowe informacje.
Jeśli chodzi o zabezpieczenia antykondensacyjne, niegdzie nie napisałem czy poliuretan jest lepszy czy gorszy od innych rodzajów zabezpieczeń stosowanych na konstrukcjach stalowych a to choćby z tego względu, że nie miałem możliwości porównania. Wiem natomiast, że zstosowanie poliuretanu o grubości 3cm, skutecznie likwiduje problem kondensacji pary wodnej. Oczywiście grubość warstwy uzależniona jest od czynników takich jak wilgotność panująca we wnętrzu budynku, temperatura oraz zewnętrzna temperatura otaczająca budynek.
Pozdrawiam.


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów