farba - śnieżka "barwy natury"

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zorkan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2014, 17:49
farba - śnieżka "barwy natury"

autor: zorkan » 23 lis 2014, 18:02

Witam,

otóż chciałem zapytać się Was o poradę, gdyż zaniepokoił mnie stan zakupionej niedawno farby. A więc na wierzchu wydzieliła się żółta ciecz w sporej ilości. We wcześniejszych opakowaniach bylo troche wody na górze ale nie w takim kolorze i nie w takiej ilości. Czytałem tutaj na temat zepsutych farb, jednak pod względem zapachu nie róźni się zbytnio od farby innego koloru, który też otwarłem żeby sprawdzić. Zaznaczam, że farby były przechowywane w temperaturach pokojowych.
I pytanie, czy przemieszać tą farbę i jechać, czy może jednak nie ryzykować i spróbować wymienić ją.

z góry dzięki za każdą odpowiedź

Farby Kabe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 312
Rejestracja: 01 mar 2013, 18:52
Kontaktowanie:
Re: farba - śnieżka "barwy natury"

autor: Farby Kabe » 24 lis 2014, 15:08

W kwestii oznak zachowania konkretnego produktu w czasie najlepiej sprawdzić to u producenta farby Barwy Natury Śnieżka. Generalnie rzecz biorąc sam wypływ nie jest oznaką zepsucia produktu, jeżeli po wymieszaniu można uzyskać jednolitą konsystencję. Natomiast w przypadku sedymentacji i zbrylenia farby można mówić o jej nieodpowiedniej jakości lub też zepsuciu.

tommy-show
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2013, 23:01
Re: farba - śnieżka "barwy natury"

autor: tommy-show » 24 lis 2014, 20:46

Zorkan wg mnie wystarczy w zupełności wymieszać. Jednak jak chcesz sie w 100% upewnić zadzwoń najlepiej do działu technicznego lub działu aplikacji (o ile już tego nie zrobiłeś).


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów