Puszukujemy Projektanta Wnetrz

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

IDM-SERVICE
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 550
Rejestracja: 25 paź 2003, 11:55
Lokalizacja: Dolnośląskie
Re: Puszukujemy Projektanta Wnetrz

autor: IDM-SERVICE » 29 mar 2010, 17:18

Witam

Z praktyki wiem, że taka baza nie wypali.A jak się zawiąże to po pewnym czasie będzie tak, że ci co bliżej zarządzających mają lepsze i częstsze zlecenia.
Dlatego tez nie wstępuję w żadne takie dziwne ustrojstwa.
Jeżeli ktoś zadaje zapytanie bym złożył ofertę nie jadę tam sam, tylko biorę kilku znanych mi projektantów i robimy na miejscu oględziny. Przy czym nie od razu podejmuje decyzje.
Na sam początek to sprawdzam inwestora. Potem podejmuje zlecenie. Oczywiście wszystkie parametry wyjściowe inwestor zapodaje na papierze. By potem nie było mowy "Coś Pan tam na wymyślał".

Pozdrawiam
Góral z Sudet

drwal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 13 wrz 2009, 0:43
Lokalizacja: Lubin
Re: Puszukujemy Projektanta Wnetrz

autor: drwal » 27 kwie 2010, 21:28

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro projektowe n-design. Rodzina z niego korzystała i byli bardzo zadowoleni. Głównie ze względu na podejście do klienta - tu nie było takich numerów o jakich można przeczytać w tym wątku. Jeśli firma jest dobra i zależy jej na renomie, to dba o solidne wykonanie projektu. Wystarczy jedna wpadka i potem ciągnie się to za firmą długi czas. A n-design polecił rodzinie znajomy, bo był z nich zadowolony. I tak rodzi się sukces.
karmnik już zbudowałem ;)

Komando
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 22 paź 2009, 18:29
Lokalizacja: Kraków
Re: Puszukujemy Projektanta Wnetrz

autor: Komando » 29 kwie 2010, 10:22

Nie wiem jakim doświadczeniem mogły się wspomniane przez was firmy poszczycić. Grunt to doświadczenie i pozycja na rynku. Czymś się ją w końcu buduje. N-design ma doświadczenie i renomę wynikającą z naprawdę wysokiej i uznanej jakości usług. Ich projekty były na okładce dom&wnętrze. Zresztą zajrzyjcie do galerii na stronie. Naprawdę jest co podziwiać, bez dwóch zdań.

lava
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 03 lis 2009, 16:24
Lokalizacja: Kraków
Re: Puszukujemy Projektanta Wnetrz

autor: lava » 27 maja 2010, 21:42

Oni mają rewelacyjne projekty :) Siedzę i oglądam galerię i zachwyca mnie jedna mozaika na ścianie!! Kozak, też taką chcę :) W ogóle z tego co się zorientowałam to mają całkiem fajną opinię w branży. Nawet ich projekt jeden na okładce magazynu dom&wnętrze wylądował.

zosiasamosiatoja
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:13
Re: Puszukujemy Projektanta Wnetrz

autor: zosiasamosiatoja » 24 lis 2014, 12:12

Polecam ta firmę: [url]http://www.andrew-lucas.pl/
[/url]

Co prawda to profesjonalna firma i w związku z tym kosztuje więcej niż "Pan Edek" ale chyba warto wydać raz więcej i mieć funkcjonalny i ładny projekt niż 10 razy poprawiać.
Na ww stronie jest sporo zdjęć wykonanych przez nich projektów - zakładka realizacje.

Manka83
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2014, 12:49
Re: Puszukujemy Projektanta Wnetrz

autor: Manka83 » 24 lis 2014, 12:59

Kto poleci jakiegoś dobrego architekta wnętrz z Malborka?


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów