Materiały elektryczne po likwidacji sklepu

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

openpower
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2014, 15:12
Materiały elektryczne po likwidacji sklepu

autor: openpower » 23 lis 2014, 16:53

Witam serdecznie,

Jestem właścicielem sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą produktów elektrotechniki, automatyki budynkowej i oświetlenia LED.

W związku z planowanym zamknięciem działalności gospodarczej zostało nam trochę towarów, głownie takie rzeczy jak:

- rozdzielnice firmy Hager
- automatyka budynkowa ZAMEL (czujniki mikrofalowe, zasilacze , regulatory )
- końcówki kablowe, tulejkowe
- rozłączniki izolacyjne
- inne (..)

Pełne zestawienie wraz z cennikiem do pobrania w linku poniżej. Mogę też podesłać takie zestawienie na maila - proszę o informację na PW.
http://www51.zippyshare.com/v/5508626/file.html

Towary są oczywiście nowe, nieużywane, zapakowane w oryginalnym opakowaniu. Na każde zamówienie wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Ceny towarów sprzedaje poniżej ceny rynkowej, dlatego zainteresowany może na tym naprawdę skorzystać.

Będę naprawdę wdzięczny o odzew. Działalność zakańczam ze względu na zmianę trybu studiowania na dzienny, zależy mi na tym aby popłacić bieżące zaległości i kontynuować studiowanie, bez żadnych zobowiązań finansowych. Szkoda mi "zamrażać" pieniędzy w towar który nie będzie mi potrzebny.

Zainteresowanych odsyłam do PW gdzie podam więcej szczegółów oraz namiary na siebie.

Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów