Pralka w kuchni?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kamil Szwedo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2014, 16:14
Re: Pralka w kuchni?

autor: Kamil Szwedo » 29 paź 2014, 16:23

U mnie jest w kuchni bo łazienka jest do tego za mała. I nie widzę nic złego w tym, że stoi w kuchni.

Justys1
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 30 paź 2014, 7:53
Re: Pralka w kuchni?

autor: Justys1 » 30 paź 2014, 7:59

Ja mam w kuchni pralkę, moje koleżanki tez mają w kuchni pralkę. W łazience za dużo miejsca by zajmowała. Jak dla mnie idealne rozwiązanie.

Awatar użytkownika
Adibe
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 09 paź 2014, 12:35
Re: Pralka w kuchni?

autor: Adibe » 06 lis 2014, 13:20

TuchMary pisze:Moim zdaniem pralka w kuchni czemu nie przeszkadza. To rozwiązanie dosyć popularne, zwłaszcza tam, gdzie łazienka ma rozmiary znaczka pocztowego. Na zdjęciu właśnie kuchnia z pralką, wszystko na biało, w połączeniu z drewnianą podłogą w kontrastowym kolorze - super. A pralka - idealnie pasuje.


Obrazek
źródło zdjęcia: ParkietStudio.pl


No dokładnie tak, jak ktoś ma miniaturową łazienkę, to takie rozwiązanie z pralką jest najlepszym wyjsciem.
Tylko wariaci są coś warci.

aranzacje_wnetrz_lublin
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2014, 14:38
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:
Re: Pralka w kuchni?

autor: aranzacje_wnetrz_lublin » 12 lis 2014, 19:55

Pralkę w kuchni można umieścić w szerszej szafce. jednak ze względu na szerokość pralki taka szafka musi mieć ponad 60 cm, co z kolei jest poza normą szerokości drzwiczek. Dobrze, gdy pralka nie przekracza 45 cm głębokości, nie trzeba wówczas robić głębszych blatów.
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest pralka pod zabudowę.
Obrazek
W naszych realizacjach dosyć często stosujemy takie rozwiązanie. Dużo aranżacji kuchni można zobaczyć na stronie Meble kuchenne Lublin
Aranżacje wnętrz Lublin. Meble kuchenne Lublin. Vena

SarnowskaA
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Re: Pralka w kuchni?

autor: SarnowskaA » 13 lis 2014, 10:06

To racja, ale ja mam kuchnię z aneksem i jakoś nie wyobrażam sobie wyciągać prania praktycznie w salonie, chociaż w łazience mam mało miejsca.

SarnowskaA
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Re: Pralka w kuchni?

autor: SarnowskaA » 13 lis 2014, 10:06

To racja, ale ja mam kuchnię z aneksem i jakoś nie wyobrażam sobie wyciągać prania praktycznie w salonie, chociaż w łazience mam mało miejsca.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Pralka w kuchni?

autor: grrregg » 19 lis 2014, 22:43

Jak pralka ładnie wygląda to czemu nie, lepiej się kisić w mega małej łazience z pralką?? Zawsze można pralkę sprytnie ukryć w szafce itp. jeśli już komuś to bardzo przeszkadza

Awatar użytkownika
WeronikaMika
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2014, 14:38
Re: Pralka w kuchni?

autor: WeronikaMika » 21 lis 2014, 17:40

W starym mieszkaniu udało nam się pralkę zabudować w szafę. W Ikei są szafy PAX i tam regulowaliśmy te półki i wlazła nam pralka. Dobrze, że od razu można było wrzucać tam pranie z garderoby. Terez niestety mam w łazience... :cry:

Maraski
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 24 lis 2014, 10:46
Re: Pralka w kuchni?

autor: Maraski » 24 lis 2014, 10:54

Można kupić specjalne szafki na pralkę w marketach budowlanych lub meblowych, w których ukryjesz sprzęt. Na pracę, głośną lub mniej głośną, jeśli masz nowy sprzęt, niestety nic nie poradzisz.
Myślę, że z czasem przyzwyczaisz się do tego i po prostu przestaniesz zwracać na to uwagę.

Awatar użytkownika
WeronikaMika
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2014, 14:38
Re: Pralka w kuchni?

autor: WeronikaMika » 24 lis 2014, 16:46

Widziałeś takie szafki typowo pod pralkę czy pod inne sprzęty też ? Mam na myśli np. upychanie mniejszego sprzętu AGD.

strefadom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:35
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:
Re: Pralka w kuchni?

autor: strefadom » 12 lip 2015, 16:02

Pralka w kuchni to nie jest dobre rozwiązanie - to ostateczność. Staraj się tak zaplanować swoją łazienkę aby znalazło się miejsce na pralkę. Jak nie dajesz rady to wybierz się do fachowca, który ci to rozplanuje. Więcej o łazienkach:
[więcej o blogu na PW]
StrefaDom

michaal85
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:06
Re: Pralka w kuchni?

autor: michaal85 » 13 lip 2015, 14:02

Ale jak sytuacja zmusza da się jakos z tym zyc ;)

Torysz
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2015, 8:57
Re: Pralka w kuchni?

autor: Torysz » 17 lip 2015, 14:29

Dokładnie wcale nie jest to zrobione pod desing tylko po prostu nie da się inaczej.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Pralka w kuchni?

autor: MichalBudowniczy » 21 lip 2015, 12:22

Również uważam że jeśli ktoś jest zmuszony to nie ma co wybrzydzać :P

kamila9808
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 02 lip 2015, 9:55
Re: Pralka w kuchni?

autor: kamila9808 » 23 lip 2015, 18:55

Dokładnie tak. Jeśli nie ma miejsca w łazience, to nie ma wyjścia trzeba wstawić do kuchni. Przecież nie wstawicie do pokoju.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów