Jaki kolor frontów do białych ścian ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
albercikem
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 03 paź 2014, 7:35
Re: Jaki kolor frontów do białych ścian ?

autor: albercikem » 03 paź 2014, 8:01

Racja, że do białęgo pasuje każdy kolor... Ale masz tam chyba coś poza ścianami...? ;) Jakiego koloru masz podłogę, blat, stół czy inne meble? Moim zdaniem biel dobrze wygląda z drewnem, z szarościami, ale pozwala też na mocniejszy akcent - np. bordo albo fiolet.

Awatar użytkownika
aniita
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:20
Re: Jaki kolor frontów do białych ścian ?

autor: aniita » 16 paź 2014, 12:49

proponowałabym jasny jesioń ;)

iFORM
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2014, 9:49
Lokalizacja: Koszalin
Kontaktowanie:
Re: Jaki kolor frontów do białych ścian ?

autor: iFORM » 22 paź 2014, 13:03

Kolor biały jest bardzo wdzięcznym kolorem do aranżacji wnętrz - jest neutralny i w zasadzie większość kolorów - przy odpowiednim doborze dodatków - z nim współgra. Fronty szafek kuchennych należy dopasować nie tylko do ścian, ale również do korpusów szafek kuchennych oraz blatu. Z białym współgra pomarańczowy, fioletowy, czarny, jesion, dąb.

Zerknij na część naszych realizacji: http://iform.com.pl/

KamilP
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 31 sie 2014, 12:54
Re: Jaki kolor frontów do białych ścian ?

autor: KamilP » 22 paź 2014, 18:26

Ja do białych ścian dałbym ciemne fronty szafek. Mi osobiście takie połączenie się bardzo podoba

Awatar użytkownika
kassq
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 19 lis 2013, 11:43
Lokalizacja: Opole
Re: Jaki kolor frontów do białych ścian ?

autor: kassq » 27 paź 2014, 14:26

Tak jak mówiliście, do białych ścian pasuje niemal każdy kolor frontów. Wiele zależy od tego jakiego koloru są meble kuchenne czy płytki. Nie tylko kolor frontów ma znaczenie, ale również materiał z jakiego są one wykonane (drewno, płyty pilśniowe, płyty wiórowe) no i oczywiście wykończenie płyt (fornir lub lakier). Myślę, że w wyborze powinien pomóc Ci ten artykuł - http://www.maxkuchnie.pl/artykuly/co-na-front-132.html, sama znalazłam tam dużo przydatnych informacji, gdy wybierałam fronty do swoich szafek kuchennych.

konieczny-jackowska
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:45
Kontaktowanie:
Re: Jaki kolor frontów do białych ścian ?

autor: konieczny-jackowska » 27 paź 2014, 15:39

Wszystko też zależy co tobie się podoba tak żeby kuchnia też współgrała z całą resztą mieszkania. Ja wybrałabym coś odcieniach pomarańczy lub jesionu.

http://rabatybudowlane.pl/

Iguniap
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 paź 2014, 23:27
Re: Jaki kolor frontów do białych ścian ?

autor: Iguniap » 27 paź 2014, 23:39

To chyba zależy od upodobań właściciel. Fajnie mogą wyglądać zarówno ciemnie fronty ale też dośc jasne. Zależy też jaka jest podłoga i czy będziemy akcentować kuchnię np ciemnymi dodatkami
Hydraulik w każdym mieście


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów