Pistolet do silikonu

Właściwe uszczelnienie poszczególnych elementów konstrukcyjnych domu ma kolosalne znaczenie dla jego trwałości i późniejszych warunków mieszkania w domu. Właściwego zabezpieczenia wymagają też, np. tarasy. Zdarzają się również sytuacje, kiedy musimy użyć materiałów uszczelniających do napraw czy remontów. W tym dziale znajdziesz praktyczne porady na temat wszelkiego rodzaju uszczelnień.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

asdder
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 15 lis 2013, 14:02
Pistolet do silikonu

autor: asdder » 12 paź 2014, 12:37

Witam. Nie wiem czy to odpowiedni dział ale innego nie znalazłem do mojego zapytania. Czy używał ktoś może takiego pistoletu i mógłby się podzielić opinią ? http://sklep.narzedziawarszawa.pl/pl/p/WOLFCRAFT-Mechaniczny-pistolet-do-silikonu-MG-300-uszczelniajacy-4355000-BEZPLATNA-DOSTAWA-od-300-PLN-/1970

Mianowicie mam całą łazienkę do silikonowania, wczoraj zacząłem i tylko się denerwowałem podczas silikonowania pistoletem rynnowym za 5zł.

-_- greg
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1677
Rejestracja: 23 paź 2014, 9:27
Lokalizacja: internet
Re: Pistolet do silikonu

autor: -_- greg » 23 paź 2014, 16:58

Heh, miałem te same pytanie i w końcu zaryzykowałem kupując w ciemno. Użytkuję od niedawna (kilka tubek) więc o trwałości nic nie mogę powiedzieć, póki co bez zarzutu.
W użytkowaniu jest super, łatwo kontrolować wyciskanie, tubę dowolnie można obracać. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, nawet do jakości plastiku.
W mojej ocenie jest lepszy w użytkowaniu od aluminiowej tuby.


Wróć do „Materiały uszczelniające”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów