Grzejniki

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Greengaz
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 682
Rejestracja: 07 cze 2013, 20:28
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontaktowanie:
Re: Grzejniki

autor: Greengaz » 10 paź 2014, 15:52

Enerbau pisze:Napisz savedoor o co Ci konkretnie chodzi. Chcesz pomóc czy Tobie trzeba pomóc? Robisz lekkie zamieszanie i nie dziw się, że takie są reakcje.
Nie po to izolujemy, by robić centralne.


O reklamę. Tyle, że bez pojęcia.
Obalam mity na temat ogrzewania propanem.

Kenny
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:50
Re: Grzejniki

autor: Kenny » 16 paź 2014, 13:02

Z pomocą hydraulika skorzystałem z kalkulatora doboru grzejników Purmo. I nie zawiodłem się. W łatwy sposób można obliczyć straty ciepła Twojego pomieszczenia i dobrać odpowiedni grzejnik Purmo, a oferta jest naprawdę spora. 10 lat gwarancji zachęca do kupienia tych grzejników. Polecam.

Greengaz
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 682
Rejestracja: 07 cze 2013, 20:28
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontaktowanie:
Re: Grzejniki

autor: Greengaz » 16 paź 2014, 13:30

Następny .... .
Obalam mity na temat ogrzewania propanem.

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Grzejniki

autor: Bolas » 17 paź 2014, 18:37

Tak tyle że trzeba sobie sprawdzić jakie są wymogi tej gwarancji. 11lat od daty produkcji i woda w instalacji musi mieć odpowiedni skład.

Albi16
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 29 sty 2013, 12:55
Re: Grzejniki

autor: Albi16 » 21 paź 2014, 9:23

Grzejniki to chyba najlepszy wybór. No chyba, ze pokusicie się na bardzo modną podłogówkę. Świetna w łazience z grzejnikiem drabinkowym, który można wykorzystać jako suszarkę.

Pytanie jaka instalacja i jakie grzejniki (stalowe, aluminiowe, płytowe, członowe czy może nowoczesne o jakiś fantazyjnych kształtach). Jeśli macie miedzianą to przy wyborze grzejników aluminiowych potrzebne są specjalne złączki. Ja mam stalowe i jestem zadowolony, bo dobrze grzeją i w domu ciepło. Kupiłem kilka lat temu i nie ma z nimi problemu, a z tego co widziałem w moim sklepie wprowadzili teraz możliwość zakupu na raty http://ezelazny.pl/zakupy-na-raty Fajna opcja dla młodych małżeństw jak Wasze. Ja jeszcze nie korzystałem, ale może kiedyś będzie trzeba. Szykuje mi się remont łazienki, ale to dopiero na wiosnę. :wink:

Pozdrawiam serdecznie


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 67 gości

Gotowe projekty domów