Izolacja posadzki w piwnicy

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

jezyk161
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2014, 17:59
Izolacja posadzki w piwnicy

autor: jezyk161 » 30 wrz 2014, 18:19

Witam, chcę położyć płytki w piwnicy na posadzce. Jest tam tylko cienka warstwa wylewki betonowej która jest krzywa. Nie ma wilgoci ale dla spokoju chce to zaizolować i tu moje pytanie... Czego użyć?? Czy wystarczy izolacja Abizolem, wylewka samopoziomująca i na to płytki?

KTH
Re: Izolacja posadzki w piwnicy

autor: KTH » 30 wrz 2014, 18:35

najlepiej wyrównaj odizoluj i połóż płytki

jezyk161
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2014, 17:59
Re: Izolacja posadzki w piwnicy

autor: jezyk161 » 30 wrz 2014, 18:44

Czyli wylewka samopoziomująca na to Abizol? i płytki?? czy czegoś innego urzyc do izolacji??

KTH
Re: Izolacja posadzki w piwnicy

autor: KTH » 30 wrz 2014, 18:49

użyj tego co będzie kompatybilne z klejem do ceramiki ;-)

jezyk161
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2014, 17:59
Re: Izolacja posadzki w piwnicy

autor: jezyk161 » 30 wrz 2014, 18:54

a mógłbyś doradzić bardziej szczegółowo czego uzyc?

KTH
Re: Izolacja posadzki w piwnicy

autor: KTH » 30 wrz 2014, 21:44

wiesz ja używam profesjonalne materiały, i spodziewam się że ich nie kupisz http://marispolymers.com/ , Ty zaś możesz zastosować gotowe systemy SOPRO, MAPEI, ATLAS czyli coś na czym nie pracuję i nie zamierzam

ale zasada jest wszędzie taka sama, zaczynasz dobierać system do okładziny ceramicznej


Obrazek


Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów